Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki hisz istenben?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy mostanában nem járok templomba, de van hitem. Hiszem, hogy az eddig elért sikereimnek részese volt a Jóisten.

2015. aug. 14. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2015. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2015. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Gérard G. válasza:
20%

Attól függ melyik istenben.

Zsidó férfiakkal soha, nem bántásból, vagy rasszizmusból írom, de a zsidó megfog téged, s ha lesz gyereketek elviszi tőled, no meg jól meg is ver időnként.


No de hagyjuk ezt, férfi vagy szóval te a másik esetbe tartozol.


Fiatal korban miért lenne akadály? Azzal ha hisz istenben senkit sem bánt semmivel. Egyszerűen ez nem ok arra, hogy ne jöjjetek össze.Ha valaki ezzel pattint le, akkor nem jössz be neki.

Én nem hiszek istenben, de ez nem lenne oka, hogy egy lánnyal nem jönnék össze.


Aki emiatt nem jön veled össze, azt nem is érdekled.

2015. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2015. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De miért nem? Legalább indokoljátok meg. Mi a probléma ezzel?
2015. aug. 14. 23:47
 6/27 anonim ***** válasza:
37%

Te nem Istenben hiszel, hanem egy kitalált valamiben.

Alpból az, hogy te hiszel. Már egy vicc.

Te hiszel Istenben, és tudok Istenről.

Ez a különbség :D

2015. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

Indoklás is kell? Oké, azért nem, mert engem nem érdekel a vallás és nem hiszem, hogy egy olyan emberrel jó páros lennék, akinek ez fontos az életében. Egyszerűen folyton veszekedés lenne belőle. Meg, aki ilyenben hisz, annak a személyiségén is lenyomatot hagy ez, nekem meg nem szimpatikus. Nagyon nem értek egyet az egész kereszténységgel.

Barátom nem tagadja Isten létezését, ez még részemről simán tolerálható, de ő se sokat foglalkozik vele, épp úgy, mint én, ez a különbség a te eseted és az övé között. Sose voltam még templomban, meg se vagyok keresztelve, és nem is akarok változtatni a dolgok állásán - ezeket pl. te el tudnád nézni a párodnak?

2015. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Igen
2015. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha a lány nem vallásos. Te gondolom úgy képzelsz el mint egy fanatikust aki minden percben imádkozik, ahol ház tele van vallásos tárgyakkal, pedig nem. Néha elmondok egy imát, kérem a segítségét, de ennyi. Mint mondtam mostanában templomba se járok.
2015. aug. 15. 00:12
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mert tiltja a vallásom. :D

Komolyra fordítva, számomra fura/érthetetlen, hogy egy 'dologba', hisz, ami nem látható, megfogható.

Meg, amit e köré húztak, kitaláltak. Persze valaminek biztos lennie kellett, de amit most művelnek, az már régen nem arról szól, amiről kéne.


De, ha neked így jó az a te dolgod, nem zavar, el tudom fogadni, csak engem hagyjon ki ebből.

2015. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!