Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akivel nem lehet rendes szex?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje van egy nem súlyos, ám múlni nem akar hüvelygyulladásom, és már kétségbe vagyok esve, így vajon mennyire érdemes próbálkoznom ismerkedni, mennyire számít ez taszítónak. Most nem feltétlen párkapcsolatra gondolok az összejövés alatt egyébként.
2015. júl. 20. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. De majd elmulik
2015. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, össze
2015. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen sosem tart örökké, ha pedig úgy érzed hosszú ideje tart, akkor irány doki!!!
2015. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz még az összejövés alatt, ha nem párkapcsolatra?

Nekem egyáltalán nem lenne akadály, nekem a szex sokadlagos. Elég jól el lehet lenni más szórakoztató dolgokkal is egy lánnyal.

Mennyi idős vagy?

2015. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kinek mi a rendes. 1000 meg egy módja van egymás kényeztetésének, melyben a hüvely nem jut aktív szerephez.

Na de mi az, hogy nem múlik? Antibiotikumot neki. Ráhúzódik a méhedre, petefészkedre, aztán abból nagyobb majd lesz..

2015. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!