Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan sráccal aki hisz istenben?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy mostanában nem járok templomba, de van hitem. Hiszem, hogy az eddig elért sikereimnek részese volt a Jóisten.

2015. aug. 14. 23:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tapasztalatból mondom, hogy nagyon sok csinos és értelmes lány van, akit ez egyáltalán nem zavar. Legalább annyi, mint amennyit ez zavar.
2015. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Na ne viccelj már! Nehogy amiatt változz meg, hogy felszedj egy csajt! Ha nem kellesz neki úgy, hogy vallásos vagy, akkor nem is szeret igazán. Tudom, hogy ez közhely, de akkor is.

Én csak annyit tanácsolok, hogy ha van valami amit fontosnak tartasz az életben (legyen akár hit, vagy bármi más), és másik le akarnak róla beszélni, ne foglalkozz velük. Persze alaklmazkodni is kell a másikhoz, de nehogy már egy másik ember mondja meg miben higgy,stb.

2015. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
0%

blaablbaalblaa ebből csak ennyit értek. szard le! az a lényeg hogy helyes e nem? ha meg nem akkor..hát ez van:D


áldásom rátok

2015. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Igen :)

Én is hiszek Istenben, szóval csak olyannal jönnék össze.

2015. aug. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én nem változom meg. :) De mint mondtam is, számomra nem kizáró tényező, ha a lány nem hisz, és én szeretek alkalmazkodni a másikhoz. Ettől függetlenül nem változik semmi, ugyanúgy lesz hitem.
2015. aug. 15. 03:28
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
nem jönnék össze olyan fiúval, az indoklás pedig hogy ateista vagyok.
2015. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok hívő, megkeresztelve sem vagyok, így valószínűleg ebből probléma lenne köztünk, mert én nem lennék képes hinni, az nem olyan dolog szerintem, ami egyik percről a másikra csak jönne, azért, mert hívő párom van.
2015. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

aki emiatt nem fogad el, azzal jobb is, ha nem kezdesz kapcsolatot

nálunk pont fordított a helyzet, én vagyok hívő a barátom pedig nem, ezt még a kapcsolatunk elején letisztáztuk, őt nem zavarja, és engem sem, ettől függetlenül ugyanúgy értelmesen el tudunk beszélgetni egymással, és nem okoz kettőnk között semmiféle feszültséget

már 7 éve együtt vagyunk

2015. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egyébként csak szólok, hogy nem én pontozok le válaszadókat. Nehogy az legyen, hogy én nem tartom tiszteletben más véleményét.
2015. aug. 15. 13:47
 20/27 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat. Várom a továbbiakat is. :)
2015. aug. 15. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!