Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek tetovált nővel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek tetovált nővel? Karokon mellkason stb?

Figyelt kérdés
Nálam egy ízléses boka tetkó pillangó még elmegy de a többi elég kiábrándító. Mindig sajnálom a test gazdáját hogy így tönkre tesz a szép testet.

2015. júl. 23. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

nekem sem a tetkó sem a pc nem tetszik és kizáró ok...

nagyon minimálisat sem szeretnék...


22F

2015. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
egy kicsi elmegy itt vagy ott de a fél hasa vagy háta, karja ne legyen már eltakarva
2015. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Naná.
2015. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
ha valami értelmeset tetováltatott, akkor még van esély, de amúgy nekem kevésbé tetszik egy nagy, szembetűnőő tetkó
2015. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
nem szeretem a tetoválásokat
2015. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a kérdést nőknek is írtam, hogy lássák hogy miért nem érdemes csináltatni. Ha annyi pénzük van utazgassanak vagy kozmetikushoz járjanak, de véglegesen ne szúrják el a testüket. Még ha divat is vagy így érzi magát jól tőle a nő.
2015. júl. 23. 09:37
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem.A tetoválás férfias,masculin dolog.A dohányzással egyetemben.Egy nő legyen finom.
2015. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem semmi bajom vele, de nem szeretem az ilyen jelentés nélküli divattetoválásokat ami azért van mert másnak is.
2015. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon-nagyon tetszenek, és leginkább az, ha sok inkább pont az ilyen bokán pillangó meg ilyesmik amik kiábrándítóak, sajnos élőben nem láttam még annyira szét tetovált lányt, de akiket képeken látok gyönyörűek (persze tisztában vagyok vele, hogy a többségük modell meg ilyesmi) de járkálnak az utcán is olyan lányok akiken sokat dobna egy rakat tetoválás.


Persze elfogult lehetek nekem is van férfiként sok tetoválásom pluszba bátyám tetováló mester, de már csak azért is, hogy legyen itt egy ellen példa nekem nagyon bejönnek az olyan tipusu lányok ! :D

2015. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Én egy tetovált lány vagyok, nem egy tetkóm van... És baromira nem bántam meg Aki ilyen miatt elkerül, nyaljon sót :D
2015. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!