Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Összejönnétek egy biszex pasival?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor amikor megtudom, hogy az illető biszex, azonnal bizalmatlanná válok.

Ti összejönnétek egy biszex pasival? Lehet velük tartós kapcsolatot kialakítani úgy, hogy ne csak 1 hónapig tartson?



2015. júl. 19. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2015. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem lenne kizáró ok.
2015. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Én beszexuálisként - ha szabad - most feltenném azt a kérdést így, a kérdésed kapcsán, hogy mégis ezt hogy gondolja az átlag? Mi a fene köze van a szexuális orientációnak a hűséghez és a hosszútávú kapcsolatokra való igényhez?


Borzasztóan sértő ez. Pláne egy olyan közösségtől, aki rendre azon van felháborodva, hogy már csak a kapcsolataik tartósságára hivatkozva sem veszi napirendre egy rakat konzervatív ország a házassághoz való jogukat.

2015. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert félnék, hogy majd egy csaj miatt fog elhagyni.
2015. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2015. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Tételezzük fel, hogy van egy 23-25 év körüli biszex pasi, aki összejön egy meleg pasival. A biszex pasi egy idő után szerintem, ismétlem szerintem igényt tart egy nőre, ezután családra, gyerekekre. Így lehet 3-4 év után a kapcsolat tönkremegy és úgymond a biszex srác miatt.

Ez csak egy példa, de szerintem minden biszex pasi egyszer egy nő oldalán köt ki akivel családot alapít.

De légyszi, ha ez nem így van akkor jelezd, és írd le, mert nem tudok biszexként gondolkodni!

Köszönöm az eddigi válaszolóknak!

2015. júl. 19. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező kommentjével maximálisan egyet tudok érteni. A biszexuális férfiak nő mellett kötnek ki végül.
2015. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
volt biszex barátom, vele volt leghosszabb párkapcsolatom. ide meg oda volt értem, nem volt semmi bizalmatlanság. és én szakítottam vele, nem ő hagyott el egy lányért. 23FM
2015. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ti mind bifobias bal***ok vagytok! A biszexek igenis lehetnek husegesek, miert ne lennének? En melegkent is vonzódom a tobbi pasihoz de attol meg kepes vok hűséges maradni!
2015. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

elvárjátok hogy toleráljanak titeket és felháborodtok ha általánosítanak titeket, de ti nem toleráltok másokat és általáltalánosítotok másokat.. (esetünkben a biszexeket)


Na ezért nem foglalkozom a meleg közösséggel..

2015. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!