Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg pasik! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Összejönnétek egy biszex pasival?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor amikor megtudom, hogy az illető biszex, azonnal bizalmatlanná válok.

Ti összejönnétek egy biszex pasival? Lehet velük tartós kapcsolatot kialakítani úgy, hogy ne csak 1 hónapig tartson?



2015. júl. 19. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A kedves 3-as válaszoló vagyok.


Nem kell biszexuálisként gondolkodni, csak emberként. Egy igazi szerelmi kapcsolatot nem hagy ott az ember semmiért. Ha meg ilyesmiről szó sincs, akkor egy meleg sráccal se maradsz együtt örökre.

2015. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont! :)
2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Mikoron még ösmerkedtem a neten, összefutottam néhány biszexuálisba. Volt családos-nős-kikacsintgatós, meg annál is több fiúval érzelemmentes szexhaverságot elképzelni tudós - hosszú távon lányokban gondolkodós - avagy éppen lány által frissen dobott, fiúval vigasztalódni vágyós..


Általában ilyen szexkazánnak állították be magukat, ahogy kérkedtek a korábbi kalandjaikkal meg hódításaikkal. Én meg valószínűleg lettem volna az újabb prédájuk. Úgyhogy a tapasztalatokból szűrtem le, hogy jobb elkerülni a biszexeket, mert sok köztük a pszichopata szexragadozó. :D


(Mielőtt még kettős mércének alkalmazásával meg "bifóbiával" vádolnának... Az, hogy a magánéletéből valaki kizárna inkább egy csoportot, az nem diszkrimináció, minthogy az csak a közéletre vonatkozik. Mindenki maga eldöntheti, hogy mondjuk feketékkel, nőkkel, heteró férfiakkl, vagy biszexuális férfiakkal nem kíván testközelbe kerülni. Továbbá én nem vagyok egy társadalom elfogadását forszírozó melegjogi aktivista. Nem szorulok senki toleranciájára (ahogy amúgy szerintem senki sem). Saját jogomon az vagyok ami, és aki - akár tetszik ez holmi senkiknek, akár nem. És hát olyat sem nagyon ismerek el, hogy "a meleg közösség".)

2015. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11-es azaz 3-as válaszoló!

Köszönöm szépen! Az itt olvasottak után én is ráeszméltem arra, hogy ha az egyik igazán szereti a másikat, akkor csak úgy nem lép ki a kapcsolatból, ha pedig mégis megteszi, akkor ott nincs igazi szerelem!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. júl. 20. 10:00
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

ezt az "elhagy egy nőért" szöveget imádom, mintha egy meleg pasi soha nem hagyná el a pasiját egy másik pasiért.

Ha megvolt szakitás akkor tökmindegy ki/mi volt az oka. Ott valami gixer volt,ami nem feltétlenül az,hogy az egyikőtöknek nincs puncija.


A szerelem elmullása az emberek nagyhányadát utóléri,ez mondhatni természetes nem kell a bisexualitásra fogni,sőt hülyeség is.A családomban is volt 2 vállás,pedig egyikük sem bisex...

2015. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!