Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összejönnétek egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy biszex pasival, ha elmesélné neked hogy biszex, illetve hozzátenné azt is, hogy néha szüksége lenne arra, hogy fiúkkal is legyen?

Figyelt kérdés

Első sorban lányoknak szólna kérdésem.

Tehát itt arra gondolok,hogy megtetszenétek egymásnak,és a pasi elárulná neked,hogy férfiakkal is szerette,illetve szeretné csinálni.

Valamint ha belemennél,megfordulna a fejed,hogy az a farok hol járt?

Vannak igénytelen emberek is,(de nem általánosítok),esetleg undorodnál tőle,hogy a orálisan kényeztesd,nem félnél a bacilusoktól?



2012. okt. 5. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
hülye vagy? o.O egy ilyen AIDS Factoryval biztos nem...
2012. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, rizikós.

Nekem rögtön az fordulna meg a fejemben, hogy hűséget egy ilyen pasitól nem lehet elvárni, hiszen, mivel biszex, így egy nő nem tud neki mindent megadni. A hűség meg egy hosszútávú kapcsolat alapja. Akármennyire is szeretne, kevés lennék neki.

Viszont nem feltétlenül lenne kizáró ok. Akár. Ha minden más stimmelne, akkor a többi, már csak megbeszélésen múlik.


Az igénytelenség alapból undorító, ha vlaki az. Az meg, hogy hol járt előtte, nem egy UFO-ban, csak férfiban.:D

2012. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a meleg pasikkal, ha nem viszik túlzásba a dolgokat, de párkapcsolatot nem kezdenék egy olyan fiúval aki szintén a pasikra bukik vagy járt már benne farok.. Nem tudnék rá férfiként tekinteni. Szóval a válaszom nem, nem jönnék össze biszex pasival.


22L

2012. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem,nincs baj a hozzáállásotokkal,én is így gondolom
2012. okt. 5. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyékbént ez társadalomfüggő is. Nézd meg az ókori rómaiakat, teljesen természetes volt a biszexualitás férfiaknál.
2012. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom,és a vad,züllött orgiák is.

Olvastam az Ókori Görögök szexuális életéről egy könyvet egyszer.

2012. okt. 5. 21:01
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze a Rómaiak se voltak különbek,

náluk is voltak ilyenek.

2012. okt. 5. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim elmondta nekem, hogy dugott már pasival (ő volt az aktív fél és egy haverja volt az illető úgyhogy nem váltogatta a partnereit) de az régen volt, elmondása szerint nem is vágyik semmi ilyesmire. De én mondtam neki, hogy ha mégis felébredne benne a vágy, akkor nyugodtan engem nem zavar (akár hívhat harmadiknak is :P) csak mondja meg, kivel és hova megy, ne legyen titkolózás. De szerintem nem fog többé pasihoz nyúlni, mert van csomó biszex ismerőse, kap is ajánlatokat, de sorban utasítja el őket.

Ha nem egy jött-menttel csinálja és dugáshoz óvszert húz(szerintem alap), akkor nem zavarna abszolút :) Icipici féltékenység lenne bennem, de hát tudom, hogy az csak vágy, de engem szeret ;) és nem mellesleg nem kicsit izgul fel rám is :D :))) :$ Amíg ezzel nincs gond,addig nem zavar:)

2012. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem se zavarna.

Én imádnáw *-* Nézni akarnám, hogy dug egy pasit, de azt is engedném, hogy őt dugják. Csak tudjam kivel mit és mikor :D

2012. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!