Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek vele? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal. Ő egy teljesen normális belsőjű, szerény srác volt. (Külsőre sosem jött be, de ez igazán nem számított nekem.)


Most randizgatok egy sráccal, aki az ellentétének tűnik elsőre. Külsőre vad, és nagydumás(nak néz ki). Azonban, ahogy jobban megismerem, tisztára szelid, és normális.

Viszont egy gáz van vele: oszt füvet (néha szív is, vagy ekizik). Ugyanakkor mindenki azt mondja, hogy ha lekötném a szabadidejét, akkor nem használná ezeket. Régóta tetszem neki, csak tiszteletben tartotta a barátomat. Dolgozik normálisan is(OKJ mellett), de mivel beteg az apukája (anyukája nincs), őt, és magát is el kell látnia, a lakását is fizetnie kell minden szolgáltatással. Ennek ellenére ő nagyon életvidám :) Az osztás részét a dolognak szerintem csak a pénz miatt csinálja. (2 állandó+ 1 alkalmi munkája van)


Én külsőre "trendi" vagyok elmondás alapján, belsőre viszont más, mint amit a külsőm mutat. Ez őt nagyon megfogta, viszonylag visszafogott is vagyok (tanulok, egyetemre mentem, versenytáncolok, nem cigizem, csak buliban iszom)


Ti mit csinálnátok a helyemben?


19L, 20F


2012. szept. 22. 18:24
 1/7 atilis ***** válasza:
Úristen, most akkor téged, vagy őt kell sajnálni?
2012. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát, figyelj, szerintem próbáld meg. Veszteni valód nagyon nincsen.:)
2012. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a te hatásodra valóban letenné a füvet (még az árulásáról is lemondana), akkor tényleg nem veszíthetsz semmit sem. A többi tulajdonságát tekintve nem lehet rossz ember, és még az előző kapcsolatod alatt is "türelmes" volt, ami nagy szó. Egy esélyt szerintem ő is kaphat. :)
2012. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze vele. "Kutyából nem lesz szalonna." Szerintem nem változik meg senki más kedvéért vagy csak egy időre...
2012. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az árulásról nem hinném, hogy letesz (tekintve, hogy bevételforrás, ami nélkül ha magát el is tudja látni, de a szülői kezelést nem tudná finanszírozni, ezért nem is várhatom el.) Ha ő nem használná, vagy nagyon maximum akkor, ha bulizik, azt el tudnám fogadni esetleg.
2012. szept. 22. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az árulásról nem tesz le, akkor szerintem semmi képen sem. Neked is rossz lenne így mellette, hidd el.
2012. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám vele a helyedben. :-)
2012. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!