Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek tetovált nővel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek tetovált nővel? Karokon mellkason stb?

Figyelt kérdés
Nálam egy ízléses boka tetkó pillangó még elmegy de a többi elég kiábrándító. Mindig sajnálom a test gazdáját hogy így tönkre tesz a szép testet.

2015. júl. 23. 09:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van pár, lesz is még, és egy tetovált, dohányzó férfi nekem ne prédikáljon, hogy mi nőies és mi nem.

Majd én tudom, mitől érzem jól magam, akinek meg nem fekszik, az szabadon távozhat.

2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van tetkóm-egy kis virágminta a bugyi alatt. amúgy köldökpiercingem is van és eddig még senkit nem zavart...ha zavarná,akkor meg nem érdekelne,mert nekem nagyon tetszik :)
2015. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

vannak nagyon gerjesztő tetkók, szóval igen!

Az a gáz inkább amikor valami kövér csaj tetovál magára egy pillangót vagy hasonlót.

Általában a tetkósok sokkal jobban odafigyelnek a külsőre, többet sportolnak, emiatt szebbek.

2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek a tetoválások, de nekem ez nem igazán szempont egy párkapcsolatban. Ha szét van varrva de szeretem, akkor nem érdekel.
2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Más lányon biztos jól áll, de nekem pénzért sem kéne, hogy összeba sszák a testemet mindenféle festékkel. Nekem úgy tetszik a bőröm ahogy van. Szép, természetes, a barátom imádja, és egyikünk sem akar se a másikon, se magán tetoválást látni. Nekem is úgy vonzó igazán, hogy nincs rajta tetkó, mivel tetkó nélkül ismertem meg, így szerettem belé és nem akarom, hogy legyen neki, ahogy ő sem.


De mondom, ha máson van az nem zavar, ha neki tetszik oké, viselje, de nekem tönkretenné a bőrömet, a testemet az én és a barátom szeme szerint.

2015. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek egy lányt aki tele van fekete színű monokróm kalocsai mintával tetoválva. Az az egyetlen eset amit tudok ahol nem riasztóan rondák az ilyen nagyobb tetkók.
2015. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az eggyik gyenge pontom ;)
2015. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

[link]


Most szólalj meg :D

2015. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#18

:'D

Sírok b+!....

2015. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is kizáró ok.
2015. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!