Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb nő már csak 30 után vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Akárhogy is számolom legkésőbb 22 évesen meg lehet szerezni egy főiskolai/egyetemi alapképzést és aki már kicsit leleményesebb elkezd dolgozni egyetem alatt. Ha netán mesterképzést is csinál, azt is teheti munka mellett. 26-28 éves korában már van 4-7 éves munkatapasztalata és simán elmehetne szülni. Ne mondja nekem senki hogy ennyi év alatt nem lehet félretenni pénzt gyerekre. Én 20 éves létemre két szak mellett dolgozom és még a lakáskasszám is teszem. Terveim szerint 6-7 év munkatapasztalat után szülök 3 gyereket...


Miért tolódott ki így ez az egész? Anyagiak miatt, vagy a férfiak nem akarnak elköteleződni ilyen fiatalon? (egyre többször látok nőtlen 35+-os férfiakat, nem tudom ők mikor akarnak megállapodni - ha megakarnak persze). Nektek mi a véleményetek a jelenlegi gyerekvállalási helyzetről? Tisztában vagyok fele hogy mindenki szíve joga dönteni mikor szül, csak kíváncsi vagyok.


Köszi a véleményeket :)

20/L


2015. júl. 23. 18:44
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
17%
Jól van, nem kell most már idekeverni a menekülteket is meg mindent az ég világon, ha te ennyire remegsz a gyerekekeért, hát szülj, amennyi a csövön kifér és örülj neki, hogy belőled lesz valaki és továbbadod a rendkívül irigylés méltó felfogásod a gyerekeidnek, és hagyd szépen békében azokat, akik gyerek nélkül is boldogak.
2015. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 Csicuki ***** válasza:
91%
Én nem bántásból vagy piszkálásból írtam ezeket és én amit leírzam ugyanúgy kapam mint ahogy majd tovább adom és ki beszélt a menekültekről én a különböző nemzetiségekről beszéltem akik ide települtek végérvényesen
2015. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Csicuki ***** válasza:
91%

Ja ez lemaradt


Bolons likbúl bolond szél fú.

2015. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

Ja nem bántásból meg nem is piszkálódásból...Akkor olvasd már vissza miket írtál. Várj segítek:

"aki a huszas éveiben igenis bevállal pár gyereket az az életre való aki pedig nem az pedig nem való az életre "


"mi marad utánnad a földön ha eltemetek egy nagy kupac semmi mert ha nincsenek gyerekeid akkor nem marad utánnad semmi"


Hagyjuk inkább, szerintem az lesz a legjobb, te pedig ahelyett hogy azt tervezgeted hány gyereket fogsz szülni meg miként, inkább tanulj meg helyesen írni!

2015. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Csicuki ***** válasza:
28%
Tényleg nem bántásból írtam nekem ez a véleményem és kész és amúgy is te kötöttél belém még az elején.
2015. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
17%

Lehet nem abból írtad, de ez akkor is bántás, mert nem lehet így beszélni egy emberről, hogy nem életrevaló és egy senki, csak mert gyerek nélkül képzeli el az életét, ráadásul olyan emberkről fröcsögsz, akiket mégcsak nem is ismersz.


Mivel kötöttem beléd, aranyom? Hogy NORMÁLISAN, mindenféle sértés és negatív felcímkézés nélkül (veled ellentétben) leírtam, hogy nem úgy működik a gyereknevelés, hogy szülsz 25 éves korodra 2 gyereket minimum aztán majd lesz valahogy?

2015. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Csicuki ***** válasza:
91%

Egy ne nevezz aranyomnak mert mint mondtad nem ismersz

Kettő de pont így megy mert ha megtervezel mindent az életeddel kapcsolatban akkor az már nem teljes élet lehet hogy te ezt nem így látod de engem ez nem igazán zavar. Tudod a véletlenek is lehetnek jó dolgok mégha az pont egy gyerek is.

2015. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Csicuki ***** válasza:
91%
Ja és most ezt még nem én mondtam amiket te bántásnak vettél nekem ez az életfelfogásom mivel ezt kaptam nem kell ezért meg sértődni igen is vannak ilyen emberek rajtam kívül is akik így gondolják.
2015. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

Jajj be ne durcizz itt nekem, jó ég :D


Nem zavar, hogy egyik szavaddal ütöd a másikat?! Ha megtervezed az életed, akkor nem lehet teljes? :DDD Előszöris ez a mondat egy orbitális nagy baromság, másodszor te vagy az, aki előre tervezi meg, hogy 25 éves korára már 2 gyerek is a nyakán fog lógni, csak hogy "életre való" lehessen, rémlik? :)) Én nem terveztem meg az életem, elmondtam miket szeretnék az életben (valóra váltani az "álmaimat"), és hogy mit nem szeretnék (gyereket). Ennyi, ettől nem tudom miért ne lehetne teljes az életem. Annyira látszik és érződik, hogy mennyire gyerek vagy még, kár hogy elhiszed, hogy te vagy akkora nagylány, hogy olyan dolgokról oszd másoknak az észt, amiről jól láthatóan nem sokat tudsz. (valahogy úgy nulla és 1 közöttire saccolnám egy tizes skálán)

Ja és véletlenül az embernek nem lesz gyereke, de mindegy..


Látom nem érted miről beszélek, de azt se nagyon, amiről te hablatyolsz itt jobbra-balra. Normális ember nem alkot ilyen szánalmas és másokat lenéző véleményt, olyanokról akiket nem is ismer. Mégis honnan tudod te, hogy valakinek miért nincs már két gyereke 25 éves korára?! Lehet hogy nem találta meg élete párját 22-23 éves korára, akivel leélné az egész életét, nem gondolod? Vagy lehet, hogy még fősulis és tanul?! Vagy talán nem áll anyagilag olyan szinten? Ja, de persze a te "intelligens" véleményed és életfelfogásod alapján az a személy nem életre való, magyarán életképtelen.. Ez aztán a gyönyörű felfogás, és az ilyenek akarnak szaporodni, ahjj ne Istenem, kérlek ne!!

2015. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi butaságot összehordani :)

Ha te 20 évesen szakok mellett dolgozol, nem tanulhatsz valami durva dolgot. Gondolom nem sokat kell tanulnod akkor...

Egyetem alatt nem igazán lehet dolgozni, tanulni kell, vannak vizsgaidőszakok. És az összes mindenséget nem tudod csak vizsgaidőszak alatt megtanulni, meg kell tanulnod a szorgalmi időszakban. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy fogalmad sincs a világról...

Szinte semmit nem lehet 22 éves korra elvégezni. Én 18 éves vagyok, jövőre végzek (19 évesen, mert 5 éves gimibe voltam) és utána megyek fősulira, 8 féléves. Aztán még mesterképzés, +1 év.

Az élet nem olyan dolog, amit tervezni lehet. Nem úgy van, hogy minden úgy alakul, ahogy te szeretnéd. Pláne nem Magyarországon. Aki akar is gyereket fiatalon, nem biztos, hogy összejön. Valaki évekig próbálkozik, mert nem esik teherbe. És nem úgy van, hogy eltervezed, hogy mikor házasodsz. Lehet, hogy 35 éves korodig nincs olyan férfi az életedben, akivel el tudnád tervezni az életed, akit a lelkitársadnak gondolsz.

Vegyük azt is, hogy nem biztso, hogy felvesznek egyetemre/fősulira rögtön. Aztán bukhatsz is egy évet stb.

2015. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!