Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb férfi/nő (szinte az összes) fiú gyereket akar?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül akarok fiú gyereket, sőt anyám sem akart, barátnőm anyja sem akart, és még sokan mások lányt akarnak.
2013. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Salamon Bálint válasza:
Nem hallottam ilyenről
2013. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én például lányt akartam, a párom szintén! Aztán végül fiunk lett :) Szerintem egyébként ez csak régről maradt megszokás, mert régen ugye a lányokat kevesebbre értékelték. Ma már nem így van, de legtöbben valamiért mégis büszkék arra, ha fiú gyerekük születik. Lehet, hogy azért, mert tovább viszi a nevüket. Nem tudom.

Nem hiszem, hogy annyira számít a baba neme, ha már megszületik, örül neki az ember!

2013. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi olyan soká vártunk egy babára, hogy teljesen mindegy volt, hogy fiú, vagy lány. Most tervezzük a másikat és örülnék neki, ha hugicája lenne a lányomnak. De amúgy teljesen mindegy, csak sikerüljön és egészséges legyen.
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi kislányt szerettünk volna, mert pároméknál csak fiúk vannak (fiú lesz). Tesóm és a férje kifejezetten lányra gyúrnak :) Szóval a "szinte összes" nálunk sem jött be.
2013. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is lányt akartunk először, az is lett, aztán egy öcsit akartunk, de húgi lesz. :)
2013. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erős túlzás, hogy szinte mindenki fiút akar. Itt is legtöbbször azt olvasni, hogy az anyuka lányt szeretne. Én is lányt szerettem volna, de fiú lett. Ma már 100 lányért sem adnám oda.
2013. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én meg úgy vagyok vele, hogy kislányt mindenképp akarok, ha fiam nem lesz, azt túl tudom élni, de lány mindenképp kell :). Egyébként a lényeg, hogy egészséges legyen bármilyen nemű!
2013. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körömben minden nő, és a férfiak nagy része lényt akart.
2013. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki "lényt" akar..:D
2013. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!