Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindig a férfi a gonosz?...

Miért mindig a férfi a gonosz? Miért kell rá erőltetni azt amit nem akar?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi és egy nő. Húszaséveik vége felé. Pár hónapot együtt vannak. A nő elvileg szed fogamzásgátlót, a férfi persze nem húz gumit, mert ha már védve vannak miért? Az állítólagos védelem ellenére jön a gyerek. A nő megtartja, ha törik, ha szakad. Mindegy mit akar a férfi. Ez hol igazságos mégis? Miért csak a nő dönthet? A férfi meg legyen apa, ha akar ha nem. Fizetni fizessen élete végéig. És ha nem tud élni a lelkiismeretével akkor legyen rendes apa, látogassa, nevelje. Ha meg nem tenné egy görény lenne mindenki szerint. De oké, akkor legyen a gyereke mellett, mert csak az övé, még ha nem is akarta. A nő persze elköltözhet, a pasi meg ingázzon. 2 éves koráig nem viheti el, maradjon ott a férfi ha látni akarja a gyereket. Persze viselje el, ha tudatják vele, hogy ő csak egy nyűg ott, szívességet tesznek neki, ha egy fél napot ott lábatlankodhat. Ha meg csak rövid ideig marad egy szemétláda. Aztán ha már elviheti a gyereket időben érjen mindig oda és vigye vissza, mert egyébként szar apa. Akkor is ha valamiért nem tud menni. És olyat meg már ne képzeljen, hogy az anya alkalmazkodni fog hozzá ha egy évben egyszer erre kérik. A férfinak ne legyen több nője az életbe, mert szegény nő gyereket nevel, neki sincs erre ideje. Miért biztosak mindig az emberek abban, hogy a férfi aki nem marad az anyával, csak ritkán látja a gyereket egy szemét tetű? Ha nem érdekelné a gyerek, nem szeretné miért menne egyáltalán oda?

2012. okt. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom te férfi vagy!

Nagyon érdekes a kommented, elgondolkodtatott. A férjemmel együtt vagyunk, együtt neveljük a fiunkat, tehát a saját bőrömön nem érzem az általad leírtakat. De a környezetünkben vannak hasonló esetek.

Valójában soha nem jutott eszembe a férfi szemszögéből megvizsgálni a dolgokat.

Köszönöm

2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam. Mert ezt így soha senki nem gondolja végig. Csak szegény egyedülálló nők és szemét férfiak vannak ebben az országban.
2012. okt. 26. 13:41
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindig a férfi a gonosz, de statisztikailag azért gyakrabban lépnek le Ők, mint a nők. A férjem szülei elváltak, anyósom nevelte a gyerekeket, de apósom jobb apa, mint amilyen anya az anyósom. Tudnék mesélni, mindenki elengedheti a fantáziáját. Az unokához is szinte csak apósom jár.


A konkrét esetre csak azt tudom mondani, hogy fogigátló ide, vagy oda, ha valaki nem akar így járni, óvszert kell húzni.

2012. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyik fogamzásgátló sem véd 100%-osan. Ha nagyon nem akar gyereket a pasi, ne bízza a véletlenre.

2. Nem kéne minden nőt így illetni. Én például a terhességem eleje óta egyedülálló vagyok. Tudtam, hogy így lesz, nem így akartam megfogni a pasit. Nem követelek semmit. Sem pénzt, sem semmi mást. Vállaltam, hogy egyedül is felnevelem a kisfiamat. Nem is keres bennünket, nem is bánom, nem is pocskondiázok senkit.


Elég gerinctelen dolog, amiről te írsz, de sajnos-nem sajnos a nő dönt, hogy abortálja-e a gyermekét, vagy felneveli-e. Ilyen emberek mindig is lesznek, bármit csinálsz. Legközelebb nem bízza a véletlenre a dolgot és a férfi is húz gumit, nem a nőre hárítja az egész felelősséget, akit néhány hónapja ismer.

2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondom, hogy nincs igazad, de ellentmondásba keveredtél, már az elején.


1. "Miért kell rá erőltetni azt amit nem akar?" - "A nő elvileg szed fogamzásgátlót, a férfi persze nem húz gumit, mert ha már védve vannak miért?"


A pasit rá kellett erőltetni a szexre? Vagy erőszakkal tépte le róla a nő a gumit? Ha nem, akkor bizony nincs ráerőltetve, már minimális biológiai ismeretekkel i tisztában kell lennie azzal, hogy ha nem védekezik akkor jöhet a gyerek. Az, hogy a másik mit mond, csak egy dolog, ha nm akar gyereket, védekezzen Ő.

A csajtól nagy szemétség, ha nem szedte a gyógyszert, de azt mondta, hogy szedi, de a pasi attól még egy barom, hogy nem védekezett - miért is kell ekkora bizalmat szavazni, egy pár hónapja ismert embernek? Megmondom: kényelemből. Mivel kényelemből nem húzott a tökére gumit, így most nzzen szembe azzal, hogy apa lesz, és legközelebb ne bízzon másban, ha nem akar gyereket, védekezzen ő maga. Tudod miért? Mert még a védekezés mellett is összejöhet a terhesség, nemhogy anélkül.


Tekintettel arra, hogy minden hülyeségnek megvan a büntetése, az ő büntetése elég durva,de meg is érdemli. Legközelebb majd gondolkodik.


A nőnek meg szíve joga azt mondani, hogy megtartja. A gyereknevelésben ő vállalja mindenképpen az oroszlánrészt, neki változik meg minden 100%-ban. Apára meg nem a nőnek van szüksége, hanem a gyereknek. Ő semmiről nem tehet, arról pláne, hogy az apukája hülye volt hozzá, hogy védekezzen...


Ha normális a pasi, akkor lehet tök jó apa. De mindenért a nőt hibáztatni elég durva szerintem.

Hiszen igaz, hogy szarrágó volt, mert hazudott a védekezésről (ez maximálisan elítélendő, és igazi szemét dolog!) de a pasi meg elhitte, vagyis nm kevésbé idióta. Mint már írtam: legközelebb majd gumit húz, és nem bízik meg ilyen vakon senkiben - pláne nem egy ilyen súlyú dologban, és pláne nem egy pár hónapos szexkapcsolatnak.

2012. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Az óvszer jogos. Saját kárán tanul az ember, rájön hogy nem lehet mindenkiben megbízni.
2012. okt. 26. 13:44
 7/51 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen erővel soha, senkiben nem lehetne megbízni. a bizalom, mint olyan szükségtelen!?
2012. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig azt mondom, kettőn áll a vásár. Fogamzásgátló mellet is lehet teherbe esni, da ha nem várt baba, ildomos megbeszélni, hogy mindkét fél akarja-e. Ha bármelyikük csak kényszerből vállalja, az a gyereknek sem lesz jó, mert élete végéig érezni fogja, hogy ő egy nyűg. Akárhonnan is nézem, ez a helyzet nem jó senkinek, és mindkét fél hibáztatható érte, egyikőtök sem áldozat. Egy gyerek a szülők döntése, anyáé és apáé egyaránt, ha nem így történik, akkor jönnek a kevésbé kellemes következmények, és vagy megszoksz, vagy megszöksz. Javasolnék egy alapos, őszinte, indulatoktól mentes beszélgetés gyermeked anyjával, hogy felszínre kerüljenek mindkettőtök sérelmei, mert ha így megy tovább, annak a gyerek issza meg a levét, és ő az egyetlen aki ártatlan ebben az ügyben.
2012. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
2. válaszoló vagyok. Nem érdekel, hogy hány %-os vagyok, de most nagyon kíváncsi lennék, hogy miért én vagyok az egyetlen, aki le lett pontozva. Írtam valami rosszat, vagy sértőt? Tényleg írja már meg, aki lepontozott. Köszi.
2012. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

Csúnya dolog megfogni egy férfit egy gyerekkel, főleg hogy a gyerkőc issza meg a levét.

Egy nő sokkal érzelmesebb és ha terhes lesz és szeretné a babát úgy gondolja hogy a másik fél is.Nehéz egy nőnek átesni egy abortuszon és talán azért is gondolkodik inkább a baba megtartásán.Egy férfi (nem megsérteni szeretnélek)könnyen mondja hogy mennyj vetesd el és holnap már nem is emlékszünk rá!!!!!Nem ő fogja még évek múlva is sajnálni a dolgot.

Másrészről ha nem megy egy kapcolat és alkalmi a dolog, nem fer megtartani a babát és olyan életvitelbe sodorni amit nem akar.Jó tanulópénz ez arra hogy te is védekezz.Nagyon rossz hogy a gyerekanyu és apu között ingázik, arról nem beszélve hogy nem egy esetben a gyereket apa ellen hangolnak.

2012. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!