Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindig a férfi a gonosz?...

Miért mindig a férfi a gonosz? Miért kell rá erőltetni azt amit nem akar?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi és egy nő. Húszaséveik vége felé. Pár hónapot együtt vannak. A nő elvileg szed fogamzásgátlót, a férfi persze nem húz gumit, mert ha már védve vannak miért? Az állítólagos védelem ellenére jön a gyerek. A nő megtartja, ha törik, ha szakad. Mindegy mit akar a férfi. Ez hol igazságos mégis? Miért csak a nő dönthet? A férfi meg legyen apa, ha akar ha nem. Fizetni fizessen élete végéig. És ha nem tud élni a lelkiismeretével akkor legyen rendes apa, látogassa, nevelje. Ha meg nem tenné egy görény lenne mindenki szerint. De oké, akkor legyen a gyereke mellett, mert csak az övé, még ha nem is akarta. A nő persze elköltözhet, a pasi meg ingázzon. 2 éves koráig nem viheti el, maradjon ott a férfi ha látni akarja a gyereket. Persze viselje el, ha tudatják vele, hogy ő csak egy nyűg ott, szívességet tesznek neki, ha egy fél napot ott lábatlankodhat. Ha meg csak rövid ideig marad egy szemétláda. Aztán ha már elviheti a gyereket időben érjen mindig oda és vigye vissza, mert egyébként szar apa. Akkor is ha valamiért nem tud menni. És olyat meg már ne képzeljen, hogy az anya alkalmazkodni fog hozzá ha egy évben egyszer erre kérik. A férfinak ne legyen több nője az életbe, mert szegény nő gyereket nevel, neki sincs erre ideje. Miért biztosak mindig az emberek abban, hogy a férfi aki nem marad az anyával, csak ritkán látja a gyereket egy szemét tetű? Ha nem érdekelné a gyerek, nem szeretné miért menne egyáltalán oda?

2012. okt. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Hát én csak saját tapasztalatból tudok véleményt alkotni. 2év együttélés után vállaltunk gyereket az ex párommal. A terhességem alatt már jöttek a gondok (nem jött velem vizsgálatra, pedig megtehette volna). Így utólag lehet, hogy felfújtam a dolgot. Aztán a szülés után ami mellesleg apás volt, minden akkora fordulatot vett. Nem akart dolgozni, egész nap a gép előtt ült, nem cserélt a gyereknek pelenkát, nem segített semmit. A fiammal éjszakázni kellett, napi 3-4 órát tudtam aludni. A család egyik barátja jött át esténként munka után segíteni, ( ő a mostani férjem) hogy én le tudjak fürdeni és valamennyi dolgot meg tudjak csinálni és utolérjem magam. Aztán amikor a kisfiunk 5 hós lett, fogta magát és lelépett. Azóta is könyörögnöm kell a gyerektartásért és még így se mindíg sikerül kicsikarni pénzt tőle. Mellesleg nem látogatja a fiát egyáltalán, de azért csinált magának másik gyereket. A fiam nem is ismeri a vér szerinti apját, mert nem látogatja őt, én meg nem tudom finanszírozni azt, hogy elvigyem hozzá. Különben is ha érdekli, tudja hol találja. Most augusztusba volt az esküvőnk a másik párommal és már mindenórás vagyok a közös kisfiunkkal. Nincs megkülönböztetés a 2 gyerek közt, rajongásig imádják egymást a nagyobbikkal is.


Ezt csak azért írtam, mert pasiból is van ilyen is meg olyan is.

2012. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!