Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mindig a férfi a gonosz?...

Miért mindig a férfi a gonosz? Miért kell rá erőltetni azt amit nem akar?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi és egy nő. Húszaséveik vége felé. Pár hónapot együtt vannak. A nő elvileg szed fogamzásgátlót, a férfi persze nem húz gumit, mert ha már védve vannak miért? Az állítólagos védelem ellenére jön a gyerek. A nő megtartja, ha törik, ha szakad. Mindegy mit akar a férfi. Ez hol igazságos mégis? Miért csak a nő dönthet? A férfi meg legyen apa, ha akar ha nem. Fizetni fizessen élete végéig. És ha nem tud élni a lelkiismeretével akkor legyen rendes apa, látogassa, nevelje. Ha meg nem tenné egy görény lenne mindenki szerint. De oké, akkor legyen a gyereke mellett, mert csak az övé, még ha nem is akarta. A nő persze elköltözhet, a pasi meg ingázzon. 2 éves koráig nem viheti el, maradjon ott a férfi ha látni akarja a gyereket. Persze viselje el, ha tudatják vele, hogy ő csak egy nyűg ott, szívességet tesznek neki, ha egy fél napot ott lábatlankodhat. Ha meg csak rövid ideig marad egy szemétláda. Aztán ha már elviheti a gyereket időben érjen mindig oda és vigye vissza, mert egyébként szar apa. Akkor is ha valamiért nem tud menni. És olyat meg már ne képzeljen, hogy az anya alkalmazkodni fog hozzá ha egy évben egyszer erre kérik. A férfinak ne legyen több nője az életbe, mert szegény nő gyereket nevel, neki sincs erre ideje. Miért biztosak mindig az emberek abban, hogy a férfi aki nem marad az anyával, csak ritkán látja a gyereket egy szemét tetű? Ha nem érdekelné a gyerek, nem szeretné miért menne egyáltalán oda?

2012. okt. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás: aki nem akar gyereket, gumit húz és aztán nem kell keresni a bűnbakot egy ártatlan gyerek feje felett. Nem a maga kárán, hanem a gyerek kárán tanul, aki így jár, sajnos.
2012. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Számomra az a védekezés kategóriájába számít, ha a nő azt mondja, hogy védekezik. Nem felelőtlen szexnek. De mint írtam elfogadom ezt a részét, legközelebb már nem fordul elő, erre mérget lehet venni.

A ráerőltetést úgy értettem, hogy a fogantatás után a nőnek van lehetősége dönteni, a férfinak nincs. Nem EGYÜTT kellene eldönteni, hogy szülessen meg a gyerek. Az oroszlán része valóban a nőre hárul, de Ő DÖNTÖTT így. Senki nem mondta neki, hogy szüljön gyereket. Utána ne mártírkodjon. Ha meg az anya elköltözhet a gyerekkel az ország másik részébe, akkor mit kellene tenni az apának? Költözzön oda, hagyja ott a munkáját?

Azt meg nem írtam, hogy minden nő ilyen. De a férfiak sem törvényszerűen szemetek

2012. okt. 26. 13:53
 13/51 anonim ***** válasza:
43%

Én (pedig nő vagyok 2 kicsi gyerekem van) ezen mindig elgondolkozok és nagyon úgy gondolom ahogy te. Annak ellenére hogy nő vagyok. Én is a környezetemben ezt tapasztalom (többek között ezen az oldalon is nem egyszer) hogy a pasi a szemét felelőtlen vagy a szemét dög aki abortuszra "küldi" szegény nőt aki persze nem tehet semmiről.

Sajnos ebben teljesen igaza van az előttem szólóknak hogy ha nem akarsz gyereket, igenis védekezz te! Ne bízd a másikra! Mert ha véletlen, ha szándékosan de így járhatsz :((

A nő szemszögéből pedig benne van a pakliban hogy egy pár hónapos kapcsolatból a pasi nem fog repesni az örömtől egy kisbabáért.

Ez is benne van a pakliban hogy ha megtartja akkor egyedül kell nevelje. Viselje akkor ennek is a következményét. értem én hogy a benne fejlődő kis életről nem tud már lemondani de akkor ne a pasi legyen a szemétláda.

Nagyon sajnálom ha te vagy ilyen helyzetben és a nőt sem értem, mert ezzel a mentalitással (amit a látogatás kérdéséről írsz) elrontja mindenkinek az életét, nem csak a tiédet hanem a kisgyerekét és a sajátját is! Nem értem miért jó állandóan utálkozva, gyűlölködve élni, szidva a másik embert...

2012. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Pár nappal ezelőtt volt itt egy olyan kérdés, hogy az apának milyen jogai vannak ha az anya nem akarja megtartani a babát, de az apa szeretné.

Minden válaszban azt írták, hogy az anyára senki nem kényszerítheti az anyaságot. Na akkor én is elgondolkoztam ezen.

2012. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem a férfi és nem is a nő az áldozat, hanem a gyerek ez oké. Minden gyereknek járna, hogy legyen anyja és apja. De ez két ember döntésének kell legyen. Mert ha az apa nem akarta a gyereket, akkor vagy tovább áll, és a gyereknek nem lesz apja, vagy kéthetente látja az apját, ami alatt csak játszanak, mert hetente kétszer két nap alatt mit lehet tenni? Ha az anya már megtartotta a gyereket nem lenne az a normális, hogy nem költözik más városba és nem a bírósági láthatás szerint biztosítja a gyerek láthatását, hanem MEGBESZÉLIK?? Ha már a gyerek érdekét nézi állítólag.
2012. okt. 26. 14:01
 16/51 A kérdező kommentje:
Az elég rossz duma, hogy a nő egyedül is vállalja a gyereket. Ezt mégis milyen alapon? Kíváncsi vagyok hány (normális) nő tudna úgy élni, hogy megszüli a gyereket, odaadja az apának és él tovább. A férfinak sincs döntési joga, úgy nem lehet leélni egy életet, hogy van valahol egy gyerekem, de nem érdekel. Mert, ha már megszületik, hogy a franca ne érdekelné?
2012. okt. 26. 14:05
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
De. Az lenne a normális. Ha elvileg a gyerek érdekeit nézi. De nyilvánvaló ebből amit leírtál hogy ez a nő nem boldog, és te vagy a bűnbak akire mindent fogni lehet.
2012. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

De, az lenne a normális. De sajnos az, hogy nem így van, nem meglepő, ha azt vesszük, hogy a másik oldal (az anya) olyan ember, aki nem szégyellte csőbe húzni a pasit, és hazudni neki a védekezésről (az más kérdés, hogy a pasi hülye volt, hogy nem húzott gumit).


Szerintem az olyan ember, aki ilyen sz@rházi módon akar pasit fogni, az nem fog értelmes felnőtt beszélgetést folytatni semmilyen témáról. Szegény gyerek:(

2012. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
38%
ÓÓ pedig hidd el jópár pasi van akinek semmiféle lelkiválságot nem okoz hogy itt ott elpotyogtat egy két gyereket...
2012. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

"A nő megtartja, ha törik, ha szakad. Mindegy mit akar a férfi. Ez hol igazságos mégis? Miért csak a nő dönthet? A férfi meg legyen apa, ha akar ha nem. Fizetni fizessen élete végéig."


Szia!


A nő elvileg védekezik ami nem 100%.

Azért a nő dönthet, mert 9 azaz kilenc hónapig Ő hordja a szíve alatt a babát.

Az ő teste persze szerintem közös döntés kell hogy legyen, de én nem erőltetném rá az APAságot egy férfira ha ő nem akarná akkor tényleg felnevelném egyedül a gyerekem!!!!

2012. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!