Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Itt mondogatod hogy ök nem valoak igaz barátoknak..mert te annak valo alapanyag vagy ha csak azért kellenének hogy tudjál nözni valahogy??

21l

2015. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Nem. Nem alkoholista barátokat akarok. Igen valahogy arra gondoltam hogy ismeretség útján tudok közelebb kerülni nőhöz. Most azt gondoltam arról beszélgetünk miként lehetne nekem nővel ismerkedni.
2015. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem sehogy. Annyira negativ hozzáállás sugárzik belöled még igy gépen keresztül is hogy hihetetlen. Nem tudom miért de nekem az jön le hogy neked soha semmi sem jo, mindig lesz valami kifogásod.

21l

2015. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
Azt is köszönöm hogy írtál. Kifogások. Talán azért hogy ne menj el. Jó volt tudni hogy írhatnak nekem. Hiszen soha nem ír senki semmit. Lehet hogy semmi nem jó. Még semmi nem volt jó abból a valamiből amit kaptam. Mert csak gondom van mit kezdjek vele. Ezt a valamit úgy hívják:ÉLET. Nem akartam negatívnak lenni. Nem akarom senkinek elrontani a kedvét. Inkább azt mondanám iszonyatosan elkeseredett.
2015. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Szia. Én a másik lány vagyok, aki korábban írt, és amit én észrevettem: nincs hobbid. Ez baj szerintem. Találj valamit, ami érdekel, és azt lehet csoportban csinálni. ha egyéni szórakozás, akkor is vannak köré épülő csoportok. Például Facebookon én benne vagyok egy együttes rajongói klubjában. Még akár így is lehet ismerkedni,bár ott azért lehet, hogy valaki a világ másik feléről ír. Keress egy hobbit, ez nagyon fontos. Úgy tűnhet, hogy túlzok, de nem. 2 oka van: 1. segíthet társaságot találni 2. vonzó tulajdonság. Én mint nő sose lennék szívesen olyan férfival, akit semmi nem érdekel. nem bírom az ilyen embereke.t Az nem kell, hogy az érdekelje, ami engem, de érdekelje VALAMI. Remélem, segítettem. A te problémád az is szerintem, hogy a korodbeliek már inkább családosok.
2015. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
Ja, és a morrisons tinidiszkó, az igaz. de azt nem tudom, mi való az idősebbeknek.
2015. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
65-ös. Van hobbim. Búvárkodom. Régóta merülök. De ott is egyedül van az ember. Nem sokan vannak és nem sok nő aki ezt rendszeresen csinálja. Ez is inkább a férfiak sportja. Pár férfival szótlanul vetkőzni a parton. Nincs beszéd mert sok mindent már csak kézjelekkel mondunk. Aztán a víz a végtelen nyugalom. Látod van hobbim csak ez sem vonz nőt. És itt sem fogok nővel ismerkedni.
2015. jún. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
De tudod mit látok? Hogy megsem probálsz változtatni hogy uj hobbi hiába is irta pl elöttem a lány a fb csoportokat. Csaj sujkolod azt hogy te mit csinálsz meg mit nem, és ennyi. De hogy tanácsot megfogadj az nem megy..:s
2015. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen fb-m . akkor csak bekéredzkedek egy csportba és beengednek és társaloghatok?
2015. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Egyrészt én nő vagyok és kifejezetten szeretnék egy nap megtanulni búvárkodni, gimis korom óta szimpatikus a dolog. Másrészt meg mért ne beszélhetnél a férfiakkal? Nehogy már a parton is kézjelekkel kommunikáljatok. De ha így van, keress más hobbit is. Egy embernek nem egy hobbi jár.
2015. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!