Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:

25-ös.

Még annyit hogy én 33éves vagyok,van feleségem és van egy kisfiam és 3műszakban dolgozom,és nem szteroidra költöm a pénzt...

15ös voltam

Nem akartam én azzal a szteroiddal semmit. Magamra értettem. Úgy semmi nélkül csak edzéssel elérted akkor tényleg jó lehetsz genetikailag. Nekem ez sem jött össze. Nagyon messze állunk egymástól. De nagyon sok boldogságot kívánok ahhoz amit kaptál az élettől. Feleség és még gyermek is. Ma már az átlag férfiak ezt erre csak úgy néznek, hogy ilyen nő van? Mert általában a legtöbb nő szingli akar lenni és válogatni a férfiak között és nagyon sok mindent megkövetelnek. Én még soha nem gondoltam házasságra de még gyermekre sem. Még egy nő nem volt aki azt mondta volna hozzám jön, vagy hogy gyereket szülne nekem. Ilyenkor nehéz ott belül. Mert felteszi magában a kérdést az ember. Mennyi mindent kell még legyőznöm ehhez és mennyi mindent kell, hogy elérjek hogy családom legyen és megfeleljek egy nőnek. De erre a választ nem tudja megadni magának az ember.

2015. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
30-as Látod nem vagy rá vevő. Mint ahogy más sem. Ezt már sok száz lánytól hallottam. De azért amit írtál nem illik rám. De tudom! Nem vagyok alkalmas, hiába próbálkozom. Értem én.
2015. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
Látod, mégiscsak igazam van, a fejedben nemstimmel pár dolog. Ez nagyon jól látszik abból, hogy itt szeretnél ismerkedni. Meg úgy általában a neten...
2015. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
33-as. Miért még hol? Az utcán is próbálkozom de egy nap elég a 2-3 elutasítás.
2015. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
utcán????? mit szeretnél? dugni vagy kapcsolatot?
2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:

Amúgy meg két dolgot tehetsz:

1. folytatod ezt, és sose lesz senkid, psziciátria, alkohol, belefásulás


2. félreteszed ezt az egész görcsös, csakazértis csajt akarok dolgot, meg az önsajnálatot. foglalkozol szépen más dolgokkal, nem keresel. Akkor majd jönni fog magától, jó eséllyel. Nincsenek barátaid, hobbid, elfoglalatságod? Azokkal foglalkozzál ne a csajkereséssel.

2015. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj hogy örökösen ez az önsajnáltatás megy. Tudod, baromi idegesitö. Most mi mit tudunk neked segiteni? Ajánljam fel a nuncim egy kufircra vagy mégis mit vársz? Szánalombol legyen veled valaki? Tényleg önbizalom dolga az egész(na meg az sem árt hogy az illetö ápolt legyen és ne legyen szaga) de hiába magyarázza a "ocsmányaknak" ezt bárki ugyis elöbb utobb eljutunk odáig hogy ök csunyák meg sajnáltatják magukat...

21l

2015. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
36-os Ezt mondod nekem aki 30 éves. Vannak barátaim és hobbim is van. Azt gondolod hogy ez magától jön. Ezt nem értem. Hogyan és mikor?
2015. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
37 -es én nem sajnáltattam magam. Én csak tényként írtam hogy nincs senkim és szeretnék. Még neked is felajánlkoztam nehogy azt hidd hogy nincs önbizalmam. 37-es szerintem te egy rendes nő vagy.
2015. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:

"Azt gondolod hogy ez magától jön. Ezt nem értem. Hogyan és mikor?"


Annyit tudok mondani csak, ha kikeveredsz ebből a kétségbeesett kapálózásból, akkor lesz esélyed, amiket észre kell venni és élni vele.


Most sugárzod magadból, ezt az egész kétségbeesést, ésa nők ezt megérzik. Ez jön le a mozdulataidból, az arckifejezésedből, a gesztusaidból, a hanglejtésedből, mindenből... Hidd el tudat alatt vagy tudatosan, de megérzik, és nekik ez nem kell!


Így max. sajnálatot fogsz kapni.

Én ezt megtapasztaltam, de voltam olyan szerencsés, és még huszonévesen ki tudtam jönni belőle.

Ja és a önbizalom nem azt jelenti, hogy mersz próbálkozni, nagyon nem azt.

2015. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!