Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:

Na már ezt is vártam!!Ugye ha én izmosabb vagyok mint Te,aki ugye mindent megtesz,és sokat eszik,akkor én már azt csak szteroiddal érhettem el!!Persze szóba sem kerül a genetika,az intenzitás,vagy más egyéb tényezők,csak az a szaros szteroid lehet!!

Hát kapjatok be!!

Akinek nem inge....

2015. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:

Na már ezt is vártam!!Ugye ha én izmosabb vagyok mint Te,aki ugye mindent megtesz,és sokat eszik,akkor én már azt csak szteroiddal érhettem el!!Persze szóba sem kerül a genetika,az intenzitás,vagy más egyéb tényezők,csak az a szaros szteroid lehet!!

Hát kapjatok be!!

Akinek nem inge....

Jah...15ös voltam

2015. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, nem tudom helyesnek számítottam, számítok-e, nem is érdekel. Régebben önbizalomhiány miatt nem volt túl sok kapcsolatom, sokszor emiatt észre se vettem a kínálkozó lehetőséget. Azért olyan 18-20 lánnyal volt szex:)


De a lányok/nők nagyrésze egyéjszakás során nem olyan jó, hogy értelmét lássam a mindennap más nővel való szexelésnek.

Az ilyet jórészt azok szeretik, akiknek a szexuális kultúrájuk kimerül a dugás-szopás-anál trióban.


Meg azok, akik olyanok mint a kutyák :) mást se akarnak mint ráverni a nőre. Mi ez valami terület/trófea megjeleölés, vagy normálisan (punci, száj, popó-ban) már nem is tudnak elmenni?



Nagyon kivételes összhang kell ahhoz, hogy első alkalommal olyan legyen a szex ami tényleg élvezetes.

2015. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
Én a 18-as hozzáállásától kergetem a rókát. A lyukvadászoktól mentsen meg az ég. Sose értettem miért nagy szám az egyéjszakás. Nem is éltem vele soha. Aki kapcsolatot akar annak plusz megalázó lehet ha csak egy körre lenne elég.
2015. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy én 33éves vagyok,van feleségem és van egy kisfiam és 3műszakban dolgozom,és nem szteroidra költöm a pénzt...

15ös voltam

2015. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:

19-es

Olyan lány viszont tényleg nagyon kevés van aki a komplexusos, önbizalomhiányos, hisztis, igénytelen, kisugárzás mentes pasikat kedveli.


Van e komplexusom. Szerintem van és punci hiánynak hívhatják. Önbizalmam sem hiányos szerintem. Itt is volt lány aki ezt mondta. Azonnal írtam neki de nem válaszol. Több száz levelet írtam már itt is de még nem kaptam választ. Nem ijedek meg nőtől mert kezdeményeznem kell. Hisztis sem vagyok. Nem sokat beszélek. Igénytelen? A külsőmre gondolsz? Kopasz vagyok 196cm és 88kiló. Általában egy farmer és bőrdzseki amit hordok. Mindig tiszta vagyok és ki sem bírnám hogy ha nem tiszta lennék. Vagy van még ami neked igénytelenség? Kisugárzásomat meg nem látom nem tudom, hogy milyen. Ezt magának nem érzékeli az ember. Arra gondolsz azt mutatom másfelé amit érzek? Mondjuk boldogságot nem tudok mutatni mert az nem vagyok. Mosolyt, vagányságot, kedvességet azt tudok mutatni. Szerinted ez elég? Ezt én nem nagyon tapasztalom.

2015. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
Hülyeség az önbizalomra fogni. Nem azon múlik. Én tele vagyok önbizalommal, mégis egy lánynak sem kellek a külsőm miatt, mert alacsony vagyok és ocsmány. Ez utóbbi szót átvettem már, mert eddig minden lány, akivel próbáltam ismerkedni vagy ezzel, vagy valami hasonlóval illetett. Csak ugye sokan nem gondolnak bele, hogy bizony vannak nagyon ronda férfiak is, mint pl. én, aki soha egy lánynak sem fog tetszeni és még arra sincs semmi esélyem, hogy valaha randim legyen, pedig már 28 éves vagyok, és rengeteg próbálkozás van a hátam mögött.
2015. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:

26-os, nem feltétlenül neked írtam... Te szerintem nem veszed észre a lehetőségeket, vagy rossz felé keresgélsz. Annyit még hozzátennék, h szerintem stílusra hasonlítunk, és tényleg nem könnyű ilyen jellemmel/stílussal csajt találni, ha magadat adod, az a hu:lyepeecsáknál nem jön be, de nem hiszem, hogy azt keresnél :)



NE interneten ismerkedj!

2015. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 Noren1989 ***** válasza:

És ki nem szarja le, hogy nekik mijük van?

Nem öcsém, nincs hányingerem, néha talán kicsit irigy vagyok, aztán továbblépek.

25/F nem csúnya, nem is helyes.

2015. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:

8as 21 éves lány vagyok. Nem kell felajállani magad nem vagyok rá vevö de ahogy elnézem az irásokat én leszek a sz@r szemét ez miatt. Na mindegy.:D nem eltüntem csak nem egész nap gyakorin logok..ennyi.

21l

2015. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!