Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Akkor neked könnyebb. Egyetemen nem voltam. Rendezvényekre nem járok. Bulit nem ismerem mert nem ismerek most olyan embert körülöttem aki szerevezett volna bármi ilyet. De ez az én bajom. Nekem megkérdezték már hogy mit csinálok a szabadidőmben. Hát vagy akszom vagy csak úgy lézengek az utcán. Még szórakozó helyeket sem ismerek. Egyedül vagyok. Nincs kivel megbeszélnem bámit. Azon gondolkodtam az az egy két munkatárson kívűl ki ismer engem és rájöttem higy senki.
2015. jún. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

Akkor járj el valahova. Mi nem tudunk helyetted csajozni. Most itt hiába siránkozol...

Az meg hogy utcán leszolitasz lányokat,,,hát nem filmekben vagyunk hogy ez müködik. Engem bármilyen ismeretlen leszolitana utcán (ha jo pasi ha okádék) akkor sem állnék vele szoba..

21l

2015. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
52-es. Én diszkóba meg olyan helyekre nem járok ahol alkoholt fogyasztanak./Pl kocsma/ Amit meg a hallgatnak fiatalok koncerteket nem látogatok mert nem tudd lekötni. Tudnál még olyan helyet mondani ahol ezeken kívül lehet ismerkedni?
2015. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
53-as Nem siránkozom. Meg akarom tanulni más hogyan csinálja. Valami módszer van amivel talán beszélget egy nő.
2015. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:

Hát én bulikra járok esetleg fesztiválokra. :) igazábol ugy a legkönnyebb ismerkedni hogy bulikban társasággal. Fesztiválok ezért jobbak mert ott ha egymagad lézengsz sem gáz. :) én ott jo pár embert megszoktam ismerni...:)) mivel fiatal vagyok én még sulibol, munkahelyröl, bulikbol ismerkedem :)

21l

2015. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Én már elmúltam 30 éves. Se suli se buli nincs az életemben. A munkahelyemen meg nincs nő. Ott csak férfiak dolgoznak./ egy kettő családos, a többi teljesen egyedül van/ Akkor nem nagyon tudsz tanácsot adni én hova menjek. A ti bulitokban én már öreg lennék. De az én korosztályom hogy ismerkedik, fogalmam sincs?!
2015. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazábol. Szerintem bármilyen idös egy ember alap társaságának lennie kellene. Anyukámnak sincsenek barátnöi de munkatársakkal nagyon joban van, meg koncertekre elszokott járni ismerösökkel.

Szerintem ha valakinek az égvilágon senkije nincs, se barátok, se munkatárs akivel belehetne ülni egy sörre valahova, senki ismerös akivel eltudna akárhova is menni, az a saját hibája. Lehet ugy viselkedsz ami taszitja az embereket. Van egy ismerösöm (munkahelyen) aki lenézi a nöket ocsárolja öket de két kezét összetenné ha látna egy nuncit. Azt hiszi mindig az van rendjén amit ö mondd, ö beszologathat de ha neki beszolnak vérig van sértve. Nem lehet hogy te is ebbe a hibába estél?

Kicsit eltértünk a tárgytol, igaz, de valamilyen szinten ezeknek is köze lehet ahhoz ha valaki nem tud nözni. :)

21l

2015. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Nem alapjában véve nagyon csöndes vagyok. Nagyon keveset beszélek a munkahelyemen is. Itt nem barátkozik senki. Hajtanak hogy valami pénzük legyen és aztán mennek elinni. Én nem megyek kocsmába és nem iszom semmit. Nem vettem észre hogy taszítok valakit de azt sem hogy valaki barátkozni akarna. Abban igazad, hogy baráti társaságom nincs. Bár nem is nagyon volt sosem. Én akiket eddig ismertem férfiakat nagyon nem szívesen beszélgettek bármiről ami egy család vagy szórakozás. Ezektől a férfiaktól távol tartom magam. Ha ezekkel szórakoznék alkoholista lehetnék. Meg úgy ténylegesen igaz barátot vagy barátokat szerezni ugyan olyan nehéz mint egy barátnőt. Vagy nem?
2015. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással sehova sem jutsz. :)Attol hogy heti 1x elmennél velük egyet kocsmázni és meginnál egy sört nem lennél alkoholista.

21l

2015. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
Annyira nem kívánom az alkoholt és valamit is igyak. Meg én voltam egyszer de leléptem. Hulla részegre tuják inni magukat. Napi szinten. Vannak ilyen emberek. Elmennek együtt nem beszélgetnek semmit csak isznak. Utána valahogy elmennek haza. Én ebből nem kértem. Lehet hogy ha innák velük akkor nagyobb férfi lennék. De ezeknek nincs barátnőjük se családjuk. Mit tudnának nekem adni ami nekem segítene hogy barátnőm legyen? Semmit. Valahova máshova mennék. De az ilyen 30 40 közötti korosztály hova megy szórakozni azt kell kiderítenem. Egyszer voltam a Szent István krt.-on a Morrison's-ba. Hát nekem azért nem jött be. 16 éves lányok smároltak lányokkal a fiú WC-ben! A fiúk meg nyíltan drogoztak a WC előtt. Fiatal lányok voltak úgy berúgva, hogy alig álltak a lábukon. Most hajtsak rá egy 17 évesre? De olyan korút mint én egyet sem láttam. Ezek ilyen tini diszkók. Elmentem onnét. Van hogy beülök egy McDonald's-be de hát ott sem könnyű ismerkedni. Kevés az egyedüli olyan 30 körüli nő aki bejön. Mennyit üldögéltem ilyen helyen egyedül. Kevés az ötletem mert kevés az ismeretségem.
2015. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!