Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
49-es Na amiket leírtál abban nem könnyű változtatni. Mert ha a nők megérzik mindig hogy nekem nem volt senkim akkor mit tudjak ezen változtatni hogy ne lássák. Meg írod a kezdeményezés nem elég. Ez kapcsolat szerzés már úgy érzem nagyon bonyolult.
2015. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:

Nem azt érzik meg, hogy nem volt senkid... hanem hogy szánalmas vagy és kétségbeesett!

Na ez ellen kéne tenni!

2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
Az hogy felajánlkoztál nekem az még nem jelenti azt hogy van önbizalmad...
2015. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
Most már azért összevagyok zavarodva rendesen. Azért boldog lennék ha erről egy nővel beszégethetnék. Egyedűl még megérteni is nehéz nem hogy tenni valamit máshogyan.
2015. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:

"9-es vagyok hogy eltűnt a 8-as! Agyfaszt kap mert egy fiú sír mert nem tud barátnőt szerezni. Ezt sérelmezi, de ha egy fiúra ez bátorítólag hat és azért is megszeretné mutatni, hogy akar ismerkedni, akkor az ilyen lánykák nincsenek sehol. Ki érti ezt???"


Miért? Kötelessége lenne ugrai mindenre? Nem azt mondta, hogy mindenkivel reflexszerűen randizik, aki egyszer kedves hozzá.

2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
45-ös Nem ezért írtam. De én ugrok mindente hogy talán sikerül. Miért te nem ugranál azonnal ha egy lányom valami kedvesség jelét látsz? Nekem érthetetlen hogy nem vagyok félénk és semmit nem akar egy nő sem.
2015. jún. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:

Hát mert már ezen besértödsz hogy egy teljesen ismeretlen akit életedben nem láttál, nem is ismersz, nem akar veled találkozni. Annyira nyomulsz hogy az már szánalmas. Az a baj hogy hiába mondjuk meg hogy mi a baj. Van különbség az önbizalom között meg a szánalmas nyomulás között...

21l

2015. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
46-os: egyrészt nő vagyok, másrészt nem. Mindenkinek, aki a neten nyomul nem válaszolok azonnal. Nem ismerkedem a neten.
2015. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
48-as hát hol ismerkedsz? Munkahelyemen nincs nő. Nincs olyan hobbim ahol nő van. Nem járok szórakozó helyekre vagy tánciskolába. Ebben béna vagyok. Nekem marad az utca. Totál idegenűl leszólítani nőket szinte reménytelen. Napi 2-3 elutasítás után meg már nem megy mert maga alá kerül az embet. Te hol ismerkedsz? Ott olyanok mint én tudnak ismerkedni?
2015. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Egyetemen, rendezvényeken (egyetemi és attól független), ismerősök által szervezett bulikon, ismerősök ismerőseivel stb.
2015. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!