Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán bánt, hogy nem szállhatok ágyról ágyra, az viszont sokkal inkább, hogy amiért alacsony vagyok és ocsmány soha még egy randit sem sikerült összehoznom 28 évesen, mert minden lány tőlem kap hányingert. Ezek után meg esélytelen, hogy összejöjjön egy rendes barátnő.
2015. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
én is csúnya vagyok, de attól, hogy neki jó nekem nem rosszabb és, ha neki sz*r lenne se lenne nekem jobb, te is azt csinálnád amit ők nincsen ezzel semmi probléma darvini kiválasztódás :DD
2015. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Én helyes vagyok,mégse szexelnek velem, hiába minden erőfeszítés
2015. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
88%
En attol vagyok rosszul ahogy egyesek itt sajnaltatjak magukat, meg irigykednek masokra.
2015. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
4-es Ha mindent megtennél érte és soha nem kapnál semmit akkor nem irigyednél?
2015. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél akkor ellene majom ne itt sírj mint egy kis ribi,járj edzeni,sportolj,keress fel kozmetikust vagy inkább maradj csendben!!
2015. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
Lemajmozol mert lenézel mert neked könnyen megy. Na ez a mocskos dolog. Sportolok 6 éves korom óta. Kozmetikus meg nem kell mert már kevés pattanásom van. 30éves vagyok. 196cm és 88 kiló vagyok. Inkább túl izmosnak néznek. Ma már a lányos fiúkat szeretik a lányok. Én meg túl férfias vagyok. Az arcom nem szép. De nincs ahhoz pénzem hogy megműtsék. Tudom hogy ez nem tetszik a lányoknak hisz nem egy mondta már. De ezen változtatni nem tudok.
2015. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a sok önsajnáltato birkátol van hányingerem:D.. Tegyél ellene !

Nekem volt egy osztálytársam bün ronda volt. Csunya fej okádék fogsor, egyedül a szeme volt szép. (teste sem volt kigyurva inkább husis volt) de ennek ellenére volt ÖNBIZALMA! És olyan jol elötudta adni magát, komolyan olyan dumája volt hogy egyik legjobb fiubarátom volt akkoriban. Rengeteg lányt megf a r k a l t köztük egyik barinömet is aki hozzá képest bomba csaj volt. (elvileg jol is bánt a himbilimbivel bár én nem tudom csak hallottam :DD ) Szoval nem sajnáltatni kéne magad hanem tenni az ügy érdekében. Amugy nekem sem kéne olyan srác aki csak sajnálkozik hogy ö milyen csunya meg ocsmány. Itt is mikor olvasok olyan kérdéseket pl h "ki mikor vesztette el?" és jön a válasz"soha mert bünronda vagyok" hát komolyan sokszor már agyf @ s z t kapok töletek..

21L

2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
Na akkor 21 éves leány. nem hiszem hogy baj van az önbizalmammal. A himbilimbimmel sincs baj. Az arcomat akkor hagyjuk ki. Másomat nem szeretnéd megismerni? Dumálok is bármit ha kell. Én itt vagyok!!!!!
2015. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Akkor az a megoldás hogy azokat utalod akiknek van nője???Jó hogy nem nyírsz ki mindenkit aki valaha is nőt dugott....
2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!