Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki nem helyes, annak nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, annak nincs hányingere attól, hogy a helyes srácok minden nap más nővel szexelhetnek?

Figyelt kérdés
A helyes srácok bárkit megkaphatnak minden erőfeszítés nélkül. Én meg senkit, mert ronda vagyok mint a bűn.
2015. jún. 24. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem hiszem h túl izmos lehetsz a 196cm/88kgval mert én meg 178cm/83kg vagyok es nincs rajtam zsír....
2015. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
11-es Ha az csak izom akkor biztos nagyon jó izmos vagy.
2015. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
9-es vagyok hogy eltűnt a 8-as! Agyfaszt kap mert egy fiú sír mert nem tud barátnőt szerezni. Ezt sérelmezi, de ha egy fiúra ez bátorítólag hat és azért is megszeretné mutatni, hogy akar ismerkedni, akkor az ilyen lánykák nincsenek sehol. Ki érti ezt???
2015. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
Nincs.Ha ilyent látok mindig szétverem az orcáját és azután mán' nem lesz "helyes".
2015. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:

Több mint 5 éve edzem mert meguntam hogy 64kg vagyok es úgy nézek ki mint egy csontváz...

11es voltam

2015. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
15-ös. Én 30 éves vagyok. Magas vagyok 196cm. Voltam 90 kiló is de leadtam 2 kilót. Lehet hogy többet kéne edzenem vagy több mindent kéne nyomatni magamba. Így is tömöm magam. De ha nem eszem egy napot már fogyok.Én már több mint tíz éve edzek. De a sima kajától nem leszek már nagyobb. Lehet, hogy szteroid kellene? De hát attól meg óva intenek. 1-1,5 órát vagyok intenzíven az edzőteremben. Ha még többet akarok edzeni akkor meg már nagyon elfáradok. Nekem így is jó. Nem vagyok kicsi, férfias vagyok. De hát ettől még nincs barátnő. Bármennyit hajtok vagy dumálok hozzá.
2015. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:

Régebben zavart, most már nem.


Az irigység az egyik legostobább emberi tulajdonság. Sosem tudhatod, más mit tett a sikereiért, illetve hogy milyen problémái vannak (amiket te külső szemlélődőként nem láthatsz). Ismerek olyan jóképű srácot, aki sok nőt megkap, de ő igazából nem boldog ettől, mert komoly kapcsolatot szeretne (csak az meg nem jön neki össze egy korábbi csalódás miatt).

2015. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
17-es Azért ne sajnáljuk azt a férfit. De attól még dug!!!
2015. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%

beszéltek össze minden hülyeséget.. akinek nem volt még nője, ott elsősorban fejben/jellemben vannak bajok.

Pl ha valaki igénytelen az se testi probléma, a lányok meg szeretik a férfiast is meg a vékony is, sőt olyan is akad aki a mackósat/dagit.


Olyan lány viszont tényleg nagyon kevés van aki a komplexusos, önbizalomhiányos, hisztis, igénytelen, kisugárzás mentes pasikat kedveli.

2015. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:

"17-es Azért ne sajnáljuk azt a férfit. De attól még dug!!!"


Mindenre rá lehet unni, ha gépiesen csinálja az ember és nem is élvezi igazán. Attól nem lesz boldog, hogy néha bedugja a farkát egy-egy meleg lyukba.

2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!