Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb a szexben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb a szexben egy közepesen nagymellű 35 éves nő például vagy egy 20 éves csaj ?

Figyelt kérdés
tegnap 18:30
 121/144 A kérdező kommentje:
Vagy ti?
tegnap 22:22
 122/144 anonim ***** válasza:

#119

30

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/144 A kérdező kommentje:
Legalább fel dobtam az estét felpörgettem kicst a nézettséget pillanatok alatt profi vagyok 😅
tegnap 22:23
 124/144 A kérdező kommentje:
kicsit
tegnap 22:24
 125/144 anonim ***** válasza:
100%

#123

Viheted a dicsőséget, viszem a nőket. Deal! 😂😂😂😂

tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/144 A kérdező kommentje:
Megegyeztünk xd
tegnap 22:26
 127/144 anonim ***** válasza:

#126

Mi? Neeem!! Dehogy! Hülyültem! Jöhetsz te is, hisz meghívott a kedves hölgy, a hölgyek szava pedig szent! 😃

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/144 cinderella_ ***** válasza:

Jópofa srác, 69-nél ne a szájba vágáson aggódj. A nyelved ne csípje oda a gép. 🫢

" én 30 éves nő vagyok, csak van farkam! Ne ítélkezzen senki! XD"

Kettő az egyben, még jobb! ☝️🤣

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/144 cinderella_ ***** válasza:
Kérdező, holnap is tegyél fel hasonlóan értelmetlen kérdést és jövünk, kiszámoljuk. 🤣
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/144 anonim ***** válasza:

#128

Mondjuk jogos, lehet fáradok... valamiért az volt bennem, hogy pofán tud baszni, de jobban belegondolva ilyen csak akkor történhetne ha életre kelne ésszándékosan tenné. Az meg már Terminátor... xD

Jóvanna nem vagyok nő :D Magácska hány éves, kedves cinderella?

tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!