Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy szexmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy szexmániás lettem 20 éves koromra?

Figyelt kérdés
Barátom van és nekem ö volt az elsö. Az utóbbi idöben folyamatosan a szexre gondolok, sokszor ránèzek egy fiura és elképzelem milyen lenne vele. Mióta felköltöztünk Pestre, ez csak rosszabb lett. Heti 5x szexelünk és keveslem. Nem tudom mit tegyek, igy hogy nézek más fiut, teljesen rosszul erzem magam a parom miatt.

aug. 14. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Kielégítő számodra a szex a barátoddal? Kívánsz is más fiúkat?
aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy,jó hogy mindig szexelnél.
aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Csináljátok egyszer jó keményen, hogy jól megdugva érezd magad :D
aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Valszeg a párod, az érzést megadta neked, hogy ez egy jó dolog ha meg vagy pajszerolva.

Viszont teljesen nem tud kielégíteni.

A kérdés az, hogy azért nem, mert nem képes többre, vagy azért nem képes többre, mert nem mondtad meg, hogy mennyit és mit vársz el.

Lehet a srác abban a tudatban él, hogy a heti 5 maszatolás elég neked...

aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Kérdés mi elég neked:elég-e, ha a hiányzó szexeket magadnak, kézzel vibrátorral elintézed, ha nem , akkor kell másik fiú (is).
aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabor49 ***** válasza:
ez teljesen normális
aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Mikor akarsz szexmániás lenni, ha nem húszévesen?
aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!