Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha barátnőmnek(20 éves) 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek(20 éves) 4 ujjam is úgymond egyszerűen belefér az azt jelenti sok férfival volt már előttem?

Figyelt kérdés
26f

jún. 13. 21:08
1 2 3 4 5
 1/43 Antiszociális lény ***** válasza:
73%
Nem!
jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%
Igen.. barki, barmit is mond.. az csak a rizsa.
jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem!
jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen tág a puncija vagy könnyen tágul.

Nem tudom nekem kettő megy be.

jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt nem jelenti azt, másrészt meg édesmindegy, hogy mennyivel volt. Ha Neked nem, akkor gyökér vagy.
jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Az miért van hogy aki nem tudja meg szexelni a csajt az minden féle indokot kitalál hogy a csaj legyen a hibás???
jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Tegyük fel a barátnőd csak velem volt. Nincs nagy farkam, de cserébe a 69mm-es átmérőjű gumi szűk. A boltban kapható alap átmérőjű óvszerek 54mm átmérőjűek. Mondjuk ez is tökmindegy, amúgy, csak dicsekedni akartam. Érted, hogy ott egy gyerek kijön, úgy ki tud tágulni? Na, akkor ennek fényében szerinted van akkora pénisz ami ki tudja tágítani? vagy ha egymás után sok van akkor tágabb lesz? Na, látod! Legközelebb gondolkodj mielőtt hülyeséget kérdezel!
jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Tanultál te biológiát? Nem hiszem. Vagy a sok tévézés kimosta az agyadat. Van egy olyan dolog is hogy genetika. De nem zavarnalak vele össze. Minden ember más adottságokkal rendelkezik. 27L
jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem tágul ki a rendszeres szextől. A hüvely egy nagyon rugalmas izomgyűrű - visszahúzódik utána "alapállapotra". Pont úgy, ahogy a kezed sem nyúlik meg attól, hogy sokat súlyzózol.

A téves legendákkal ellentétben, egy találós kérdés. Kinek tágabb a p.ncija, akik minden hétvégén mással dug, vagy aki csak a pasijával? Az előbbi heti 1x dug, az utóbbi heti 4-5x (vagy több). Szóval akkor a logikád alapján a "rendes" lányoknak kellene tágabb p.ncijuknak lennie nemdebár?

jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
15%

Ezen az oldalon megy az onamitas ezerrel.


Akkor ennyi erovel egy rosszlany is ugyanolyan szuk marad 10 ev munka utan, mint a 18 eves szuz kislany.. aha.. MESELJ MEG


Az orvosok a lezeres pnci szukito mutetet meg viccbol csinaljak :)))



Jezus ISTEN ilyen embereket......

jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!