Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha barátnőmnek(20 éves) 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek(20 éves) 4 ujjam is úgymond egyszerűen belefér az azt jelenti sok férfival volt már előttem?

Figyelt kérdés
26f

jún. 13. 21:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
20%

20


Ezen az oldalon minden no azt reklamozza, ugyanolyan a huvelye, sot, meg jobb is lett 2 szules utan, meg 40 pasi utan....


De a meret kerdeseknel mindegyik atlagtol sokkal nagyobbat, vastagabbat kivan.


Lotyok.

jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
75%

Nincs összefüggés. Van aki alapból tág, vagy könnyebben tágul más nőktől.

Ez olyan, mint a férfiak mérete. Van minden féle méretű és formájú farok, és a punci is csak egy nemi szerv, tehát változatos méretben, formában, látványban stb.

jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
48%
Hú, a sok elkeseredett, valószínűleg kisfarokkal rendelkező incel milyen mérges most :D
jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
41%

23

Miért? Mert akarnak egy leharcolt ex-rib@@cot párjuknak...?

jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
67%

Férfi vagyok, viszonylag sok partnerem volt, úgy írom az alábbiakat.


a) Nagyon nagy baj, hogy még mindig abban mérünk egy nőt, hogy hány partnere volt, mert: NEM SZÁMÍT.

b) Magyarázza már el nekem valamelyik incel f457, hogy miből tudja, hogy valaki tíz évig ugyanazzal szexel mondjuk napi rendszerességgel és aközött, hogy valaki tíz évig minden nap mással szexel? Szóval érted...naponta megdugják, a Ti olvasatotokban akkor jó tágnak és leharcoltnak kell lennie akkor is ha egy emberrel élt boldog párkapcsolatban, Te pedig lehordod mindenféle leharcolt ribinek. Ha ebből sem esik le, hogy mekkora ostobaság az amit írtok, nem tudok sajnos segíteni.

jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
32%

25

Nem attól rib@#c egy nő, hogy sokat dug, hanem attól, ha fűvel-fával.

jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem értek egyet de továbbra is érdekel, hogy puncitágulási szempontból, hogyan különbözteted meg a kettőt? Befér négy ujjad, oké. Azon kívül, hogy megkérdezed és a lány mond valamit, honnan tudod, hogy egy partnerrel dugott sokat, vagy sok partnerrel sokat?
jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
15%

27

"honnan tudod, hogy egy partnerrel dugott sokat, vagy sok partnerrel sokat?"

Igen, ez nagy dilemma és nehéz döntés... De azért vannak jelek, melyekkel nagy valószínűséggel meg lehet állapítani. Jó esetben. Ha nem egyértelmű, a nő felejtős.

jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
71%
Szóval találkozol egy lánnyal, minden klappol, kedves Veled, tetszik Neked, jó a szex, megvan a közös hang, nevettek egymás poénjain, jól érzed magad Vele, de szerinted felejtős mert talán sok partnere volt előtted? Azért Te sem kicsit vagy hülye baszki. Kíváncsiságból, hány partnered volt?
jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
25%

29

Házas vagyok elég régóta. A kapcsolatunk mongám, előtte volt két hosszabb kapcsolatom. A feleségem hasonlóképp. (Ismertem már a házasságunk előtt is)

Kérdésedre válaszolva: igen, az általad leírt esetben a csaj felejtős lett volna.

(Olyan autót sem veszek, amelyiknek 8-10 tulaja volt előttem, és ki tudja hogyan használták. Lehet, hogy rossz hasonlat, de a lényeg ugyan az.)

jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!