Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb a szexben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb a szexben egy közepesen nagymellű 35 éves nő például vagy egy 20 éves csaj ?

Figyelt kérdés
tegnap 18:30
 131/144 A kérdező kommentje:
Majd gondolkozom feltéve ha a moderátorok is meg engedik majd mert azért rájuk is kell figyelni természetesen ésszel.
tegnap 22:37
 132/144 cinderella_ ***** válasza:

Mikor ilyen dugógépes videókat nézek és egy másik lány nyalja közben a puncit, mindig ez van bennem, hogy oda ne csípje már a nyelvét. 😆🤣


Ilyet nem illik kérdezni már ennyire későn, de hátha még friss vagy egy kis matekhoz. ☝️🤣

(A Te életkorod + XIII, az már megközelíti,) de egy hölgy már van itt ezzel az életkorral, így én a háttérbe vonulok.

tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/144 cinderella_ ***** válasza:

Kérdező:


Én nem ismerem a moderátorokat, így nem tarok tőlük, de az első és egyetlen kérdésemet úgy szélnek eresztették, hogy azóta is fáj... nem kaptam rá választ. 💔

tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/144 anonim ***** válasza:

#132

Sajnos én műveletlen vagyok és nagyon-nagyon rég láttam dugógépes vidit XD

Tudom, hogy nem illik, de ez a gyakori, itt illetlenek, szemtelenek és mocskosak vagyunk na. 😂😂😂 Tehát az egyszer 43 és közelít, tehát te is kerek 40 vagy, mint a másik kedves hölgy, mert természetesen lefele kell kerekíteni, de ugye nőknél le kell osztani 2-vel, tehát az úgy 20, viszont ebből ki kell vonni az első számjegyet, szóval 18 évesek vagytok mind a ketten! Csodálatos dolog a matematika! 😉

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 A kérdező kommentje:
Poénból irtam ki egy kérdést és végül tiltottak jogosan elnézést kértem és irták még egy ilyen nagyobb kihágás lesz örökre tiltva maradok igy adtak még egy esélyt és meg köszöntem és ovatosabb vagyok mert szar lenne hogy nem tudnék reagálni semmit csak olvasni.
tegnap 22:46
 136/144 A kérdező kommentje:
Én a matekhez hülye vagyok.
tegnap 22:50
 137/144 anonim ***** válasza:

#135

Azért nem kell félni, ha nem gyalázol másokat és normális hangnemben írsz, akkor nem fognak törölni se kérdést, se választ. Itt a szexualitás kategóriában amúgy is picit több fér bele, de nyilván normális keretek között.

tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/144 cinderella_ ***** válasza:

#134


chaturbate / fuckmachine

Szívesen. 😘

Igen,nagyon jól játszol a számokkal. Meg van hozzá a kézügyességed. 😆🤣

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 A kérdező kommentje:
137/138 köszi a választ gondolom te is itt vagy már egy ideje.
tegnap 23:02
 140/144 anonim ***** válasza:

#138

Köszi, de tudom hol kell keresni nyugi xD Csak ilyen jellegűt mostanság nem néztem xD Más stílusú műalkotásokat tekintettem meg XD

Hahaha, nem csapok le magas labdákat, nyilván ügyesek az ujjaim, jó zongorista lennék na XD Majd írok neked egy privit, hogy ne veszítsük el egymást :D


#139

Laza 10 éve, de töröltem az oridzsinál fiókomat xD

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!