Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önzőség ha lesz*patja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség ha lesz*patja magát aztán alszik?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt

Eddig nem volt gond a szexel..

Mindig foglalkoztunk egymással.


De az utóbbi 1-2 hónapban egyre gyakrabban fordul elő hogy lesz*opatja magàt aztán átfordul és alszik….

Én meg hoppon maradok… és nézem a plafont.. (elég szar érzés)


Oké ha van szex az normálisan megvan minden.

De ő pl engem nem nagyon vagy ritkán szokott szájjal kényeztetni…


Kezd önző lenni vagy mi ez most?

Egyszerűen nem értem..

Nem vagyok az a fajta nő aki kibújik a szex alól, sose mondtam hogy “fáj a fejem”, bármikor benne voltam, meg nekem is elég magas a libidóm, de ez elég szarul esik hogy ő kielégül és utána alszik…

Más is tapasztalt ilyet? Mit csináltok ilyenkor?

28N



ma 07:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet csak fáradt. Sokszor nekem is csak jól esne a nap végén egy szopatás, aztán alvás.
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg ezt egymással őszintén és nyíltan, hogy mi a gond.
ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az, akkor beszélj vele erről. Nálunk is van ilyen, de tudja, hogy szeretem csinálni és nekem néha bőven elég ennyi. Nyisd ki a szád és mondd el a bajaidat.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Én a helyedben nem csinálnám ezt.

Ne alázd meg magad ilyen helyzetekkel.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
3. búzás.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Lehet csak fáradt.

Bár őnző én is az vagyok.

Én is imádom ha leszopnak elalvás előtt. 🙂

Beszélj vele.

Mielőtt csinálod neki kérdezd meg hogy "velem mi lesz?"

Vagy csináljátok 69-ben.

ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én is nő vagyok. Az én párom mindig azt mondja, ha valami bajom van, valamit szeretnék, kommunikáljam. Szerintem egy nyugodt pillanatban kérd meg, hogy üljetek le és beszélgessetek egy kicsit. Egy kis üdítő, rágcsa akár... és mond el neki nyugodtan, hogy mit érzel és mit szeretnél. Egy kapcsolatban nem árt néha ilyen beszélgetéseket megejteni, akkor is, ha nincs baj. Ha szeret és törődik a kapcsolatotokkal, akkor meghallgat és találtok valami megoldást. Sok sikert.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk meg hogy önzőség-e? ezt neked kell érezni..


.. gondolom ha egy ilyen jelenet után hívnál valakit aki átmegy megdugni, miközben ő alszik, akkor lenne hőbörgés.

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

16. Érdekes, párom engem fáradtan is csúcsra juttat nyelvvel.

Az tényleg picit önző ha te semmit nem adsz.


18. Én esküszöm megtettem volna ezt, had legyen hiszti.. :D

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!