Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önzőség ha lesz*patja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség ha lesz*patja magát aztán alszik?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt

Eddig nem volt gond a szexel..

Mindig foglalkoztunk egymással.


De az utóbbi 1-2 hónapban egyre gyakrabban fordul elő hogy lesz*opatja magàt aztán átfordul és alszik….

Én meg hoppon maradok… és nézem a plafont.. (elég szar érzés)


Oké ha van szex az normálisan megvan minden.

De ő pl engem nem nagyon vagy ritkán szokott szájjal kényeztetni…


Kezd önző lenni vagy mi ez most?

Egyszerűen nem értem..

Nem vagyok az a fajta nő aki kibújik a szex alól, sose mondtam hogy “fáj a fejem”, bármikor benne voltam, meg nekem is elég magas a libidóm, de ez elég szarul esik hogy ő kielégül és utána alszik…

Más is tapasztalt ilyet? Mit csináltok ilyenkor?

28N



ma 07:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ez bizony szerintem, nagyfokú önzőség a párod részéről.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Miért csinálhatja ezt??

Megunta a szexet? Vagy mi lehet a baja?

ma 07:48
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
engem nem zavarna egy ilyen pasi....
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
Nem unta meg a szexet, az viszont lehetséges, hogy van valakije.
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, h olyan sokat szexeltetek, s mindig belementél, hogy sok volt a mennyiség és valóban ráunt kissé.


Lehet mondjuk csak heti 3 is, s mellette marad mindig a vágy a kövire… Vagy lehet, h megszokott a szex menete, mindig ő kezdi, utána te és az aktusál is folyton ugyanazok a pózok, s azok sorrendje… Ne váljon megszokott rutinná, hanem maradjon izgi…


Legközelebb nyaljon ki, h cserébe te meg leszopjad… kezdje ő.

ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt meg neki. Megelőzhető ha ő kezdi és kinyal előbb, vagy 69 be csináljátok. Amennyiben elutasító te se szopd le.
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Krampusz1 válasza:
67%

A férfiak többsége az orgazmus után "leereszt", olyan jóllakott, elfáradt, "semmihez sincs kedvem, csak feküdni érzés". Ellenben a legtöbb nőnél ez fordítva van, ők feltöltődnek az orgazmus során.

A kínai orvoslás ezt azzal magyarázza, hogy a férfi a magömlés során az energiáit átadja a nőnek, hiszen "elvileg életet teremt" ilyenkor.


Szóval csináld azt, hogy kényezteted, de nem viszed végig, és közben ráveszed hogy kényeztessen téged, majd miután elélveztél, befejezed a férfinak.

ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Arra nem gondolok hogy lenne valakije, ideje sincs rá, hogy bárkivel találkozzon

Legalábbis remélem dolgozik és nem máshol van


Az lehet hogy neki rutinszerű lett, ebben igazad lehet.

Nekem nem tűnt fel, de lehet nő vagyok azért

Mit lehet ez ellen tenni? Hogy ne legyen “rutinszerű” egy férfinek?

ma 08:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont úgy nem látunk bele a fejébe, ahogy te se. Szóval nem velünk kell ezt megbeszélned, hanem vele. Ha már együtt éltek, szexeltek, akkor beszélgessetek is néha az igényeitekről!
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a 3-as hány privátot fog kapni. :)
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!