Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez önzőség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség a részemről? Férfi szemmel ez milyen lehet?

Figyelt kérdés
Szóval voltak rossz élményeim, egész konkrétan egy eléggé bántalmazó kapcsolat, amiből nagyon nehezen keveredtem ki. Két év volt összeszedni magam lelkileg, és fizikailag ebből. Most van egy férfi akivel a randizás azon a szintjén vagyunk már, hogy többször csókolóztunk, ami nagyon jól is esett, de én nem fogok tudni egyszer csak lefeküdni vele, mikor megvan a vágy. Én lassan szeretnék haladni, de ezt nem tudom mikor és hogyan mondjam el neki, nem tudom önzőség-e elvárni tőle, hogy ezt megértse. Mindent mondjak el neki, hogy mit csinált a bántalmazó exem, vagy hogyan? Férfiak nektek nagy mínusz pont lenne, ha akivel ismerkedtek nem akar rögtön lefeküdni veletek? Ti el tudnátok fogadni, ha óvatosan kell haladni?😅 21N

máj. 25. 08:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Ennek a szerencsétlen embernek van köze ahhoz, hogy milyen volt az előző hapsid?

Akkor miért szenvedjen ő veled?

máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Na az első egy tipikus férfi válasz.


Kérdező, mondj el mindent úgy ahogy van, az a legtisztább. Ha normális akkor így meg fogja érteni. Ha nem mondod el akkor azt hiheti hogy csak szivatod vagy nem is akarod őt igazán. Legyél őszinte

máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pont ugyan emiatt aggódom, amit leírtál. Nem szeretnék a terhére lenni.
máj. 25. 08:51
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Csókon azért lépj túl,ha szex nem is lesz egy darabig.Ha belefér neked akkor petting,legfeljebb nem rakja be neked,de kielégíthetitek egymás úgy is.
máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 ha már meztelenül pettingelünk, akkor lényegében maga az aktus már mindegy, mert nem attól félek, hanem a szex közbeni sebezhetőségtől, és ez már akkor is áll. De ezek szerint alapvetően ilyet nem lehet kérni egy férfitól.
máj. 25. 08:59
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Lehet kérni. Csak ha hónapokig nem akarsz semmit ne csodálkozz ha megunja és tovább áll. Fordított esetben a nők is ezt tennék.
máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Ja értem bocsi,sok pasi azért megértő.Csak arra gondoltam,hogy ha kielégítene téged nem aktussal akkor benned is a szorongások oldódnának.
máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem önzőség! Valószínű, hogy lelkileg nagyon nem vagy rendben a történtektől, amit viszont mindenképpen meg kell érteni! Ha szeret, akkor támogatni, segíteni fog és türelmesen kivárja a neked megfelelő pillanatot, ami viszont így majd még csodásabb lehet. :) Mond el neki őszintén a dolgokat! Ha normális srác, akkor 100%-ban meg fogja ezt érteni! :) Szép napot neked!

F/31

máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Teljes mértékben a 8as válasszal értek egyet. Ha őszintén elmondod és nem érti meg akkor menjen is, ha normális akkor megérti és türelemmel fog feléd közeledni.
máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anti paladin ***** válasza:
100%

Jaja, beszélj róla, persze nem kell mindent elmondani, csak annyit amennyire készen állsz.

Máskülönben akár félre is értheti a "lassúságot", így meg akár egy halom "megvilágosodás" is értheti.

máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!