Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez önzőség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség a részemről? Férfi szemmel ez milyen lehet?

Figyelt kérdés
Szóval voltak rossz élményeim, egész konkrétan egy eléggé bántalmazó kapcsolat, amiből nagyon nehezen keveredtem ki. Két év volt összeszedni magam lelkileg, és fizikailag ebből. Most van egy férfi akivel a randizás azon a szintjén vagyunk már, hogy többször csókolóztunk, ami nagyon jól is esett, de én nem fogok tudni egyszer csak lefeküdni vele, mikor megvan a vágy. Én lassan szeretnék haladni, de ezt nem tudom mikor és hogyan mondjam el neki, nem tudom önzőség-e elvárni tőle, hogy ezt megértse. Mindent mondjak el neki, hogy mit csinált a bántalmazó exem, vagy hogyan? Férfiak nektek nagy mínusz pont lenne, ha akivel ismerkedtek nem akar rögtön lefeküdni veletek? Ti el tudnátok fogadni, ha óvatosan kell haladni?😅 21N

máj. 25. 08:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj róla vele, s akkor jobban érti mi történik. Amúgy se kell azonnal dugni
máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám.. Elsőre azt is, hogy csak annyit mondana, hogy történtek dolgok, és nem firtatnám, de én nem huszonéves vagyok, mint az itteni farok méregetők többsége..
máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Ne pasit keress, hanem egy pszichológust.
máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13 járok pszichológushoz, már két éve, és nagyon sokat segített, de 21 évesen szerintem normális, hogy szeretnék párt és nem itt megragadni.
máj. 25. 10:40
 15/24 anonim ***** válasza:
17%
Értem, de amíg az előzőn nem léptél túl fejben, addig ne kezdj mással kapcsolatot... És igen, önzőség a részedről. Már előre látom, hogy az exedhez fogod folxamatosan hasonlíthatni. A saját magad búját ne erőszakold már rá a másikra is, aki erről az égvilágon semmit nem tehet!
máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

"Ha szeret, akkor támogatni, segíteni fog és türelmesen kivárja a neked megfelelő pillanatot, ami viszont így majd még csodásabb lehet. :) "

Ezzel csak annyi a gond, hogy az emberek többségében akkor alakul ki szerelem, ha a kapcsolat lelki ÉS testi része is a megfelelő módon alakul.

máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
12%

Az exes részt hagyd ki, ha jót akarsz magadnak.99% esély van rá, hogy ezt később ellened fordítja és ezen felbátorodva ő is szarul fog veled bánni.Hidd el, így működik a legtöbb férfi.


Inkább azt mondd neki helyette, hogy te ilyen zárkózottabb, óvatosabb fajta vagy, akinek kell idő, fokozatosság, mire kialakulnak az érzelmek, a bizalom, a biztonságérzet.Utána már oldott és odaadó partner vagy, csak ne siettessen, ha szeret, mert különben nem fog működni.

máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
#17 Ja, és bocsi.Én ugyan nő vagyok, de hidd el nekem.Ezt a férfiak úgy sem mondták volna el neked, de én használható tanácsot akartam adni.
máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
#17 Még valami.Azt is tedd hozzá, hogy ezelőtt is mindig ilyen voltál, ez sosem okozott problémát és mindig megértésre találtak az igényeid.
máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

Ha nagyon tetszik egy nő, akkor vele lassú tempóban egyre több testiség is nagy élmény.

Ha csak elmegy kategória, akkor ha fékez, szépen lepattintom.


Ha nő a gyengeségeiről beszél, akkor azzal leértékeli magát előttem. Az ilyentől jobban elvárom, hogy kedvemre tegyen.

Ha többet beszél gyengeségeiről, akkor kezdek tartani tőle, úgy akarom leépíteni, hogy ne tegyem ellenségemmé.

máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!