Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez önzőség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség a részemről? Férfi szemmel ez milyen lehet?

Figyelt kérdés
Szóval voltak rossz élményeim, egész konkrétan egy eléggé bántalmazó kapcsolat, amiből nagyon nehezen keveredtem ki. Két év volt összeszedni magam lelkileg, és fizikailag ebből. Most van egy férfi akivel a randizás azon a szintjén vagyunk már, hogy többször csókolóztunk, ami nagyon jól is esett, de én nem fogok tudni egyszer csak lefeküdni vele, mikor megvan a vágy. Én lassan szeretnék haladni, de ezt nem tudom mikor és hogyan mondjam el neki, nem tudom önzőség-e elvárni tőle, hogy ezt megértse. Mindent mondjak el neki, hogy mit csinált a bántalmazó exem, vagy hogyan? Férfiak nektek nagy mínusz pont lenne, ha akivel ismerkedtek nem akar rögtön lefeküdni veletek? Ti el tudnátok fogadni, ha óvatosan kell haladni?😅 21N

máj. 25. 08:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
A #17-es vagyok, kérdező.Olvasd csak el mit írt a #20-as.Legalább ő őszinte.Hidd el, a többi is így működik.Ha nincs szerencséd, még kegyetlenül ki is használnak, még jobban traumatizálnak majd, mint az előző.
máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%

2 éve jársz pszichológushoz és nem tudsz rajta túl lendülni? Akkor nem kell belemenni a másik kapcsolatba. A fejedben kell rendet tenni elsőnek (amit ugye már 2 éve nem sikerült). Túlságosan el vagy foglalva a magad nyomorúságával, csukva van a szemed. Szerinted az exedet érdekli, hogy mit lett veled? Elárulom, hogy lesz.arja. A pszichológus sem tud segíteni, ha te nem változtatsz a saját hozzáállásodon. Máskülönben már nem járnál pszichológushoz.

Sajnálom, de ez az igazság. Ne menj bele másik kapcsolatba, hogy a másikat érzelmileg megnyomorítsd, vagy ha belemész, akkor add át magad neki. Nem értem, hogy mit rinyálsz, komolyan mondom. Kíváncsi vagyok, hogy veled mit tett az exed, amit nem bír a mimóza lelked feldolgozni? Engem pszichésen és testileg bántalmazott, megerőszakolt. Mégis tudok ép ésszel gondolkodni, a másik helyzetébe belegondolni és nem csak magammal foglalkozni.

máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon kemény a 22. kommentelő, de igazat kell neki adni van (sajnos)
máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
31%

Kutyaharapást szőrével!

Ne siránkozz, éld az életed! A pszihológusok csak a pénzt szedik ki a zsebedből, látod 2 év alatt sem sikerült "magabiztos csajt" faragni belőled. Nem biztos, hogy jó a taktikázás, ha van kémia és jön a vágy, akkor húzzál bele és éld meg, mint a többi nő. Az exedet meg egy új kapcsolat ki fogja törölni, mint a radír a ceruzarajzot! Sok szerencsét!

máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!