Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy pici pocak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy pici pocak még belefér egy lányon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben pocakot növesztettem. Főleg hasra híztam, de a combom is nőtt egy kicsit. 66 kilóról indultam, most 79 vagyok 168 centihez :)


23/L



júl. 25. 23:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

#30

Na, 10 év azért már hosszú idő :D Tök jó, ha még most is ennyire jól megvagytok. Legyen így még sokáig! :D Szeretem olvasni az ilyet, jó látni egy olyan világban ahol sokan pár havonta cserélgetik a párjukat.

júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
33%
Kép?
júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
33%
Képpel könnyebb lenne eldönteni
júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a leírás alapján tetszenél, még teltebben is :). Képet esetleg láthatunk rólad?
júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
83%

Jaaaj, a szánalmas képkunyizók is megjöttek. Legalább próbálnátok kreatívak lenni. Teszem azt:


Sajnos ezt így, leírt számok alapján képtelenség eldönteni, ellenben ha vizuális élményt okozva, éhező szememnek megmutatnád milyen is a tested, talán el tudnám dönteni, hogy ez már sok-e, vagy úgy néznék rád, mint egy szép, vastag üveg baracklekvárra... addig nyalnálak, míg el nem fogysz...


Na jó, ez inkább parasztra sikerült, bocsi kérdező, csak szemléltetésnek szántam, szóval no offense :D

júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Rex Hunter ***** válasza:
68%
Hát a te pocakod nem kicsi! Te konkrétan túlsúlyos vagy! Amúgy ha van kis pocak az nem baj, sőt kefélés közben izgató ha mozog :)
júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
50%

#20

Mesélj, mit mond még a kristálygömb? 🤔

júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egy pici poci kifejezetten tetszik egy lányon :)
júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
73%
szio , nekem tökéletes ha egy lánynak olyan a pocakja mint neked , habár képet látva jobban megtudnám mondani esetleg láthatok ?
júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
46%
Egy lányra kifejezetten kell egy kis pocak szerintem.
júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!