Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiak ti nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak ti nektek belefér közös zuhany edzés után a haverokkal?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem
tegnapelőtt 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden úszó edzés után zuhanyzunk

Nem tudom ebbe mi különleges van.

tegnapelőtt 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Többször is előfordult már!
tegnapelőtt 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a szexualitás? Meg hogy belefér-e? Persze, hogy belefér, szerintem természetes dolog, hogy az ember lezuhanyzik edzés után. Az meg, hogy közös tusolóban és hogy más is lát meztelenül egyáltalán nem zavar.
tegnapelőtt 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sportoltál már,például focicsapatban?Teljesen normális dolog,valódi férfiak között.Nőknél is.
tegnapelőtt 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy bele
tegnapelőtt 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerencsémre sohasem kerültem ilyen szituációba, és nem is akarok, mert nagyon kicsi a cerkám nyugalmi helyzetbe, és szégyenérzetem van miatta. Persze ha zuhanyozni kéne, és már ott lennék leszarnám. Stb…
tegnapelőtt 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól van már, hát nem értitek?

Búzás a kérdező és zavarja a sok fütyi látványa és nem tudja zavarát leplezni.

tegnapelőtt 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
A nyolcas meleg/bi, és ez a hetero kategória.
tegnapelőtt 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
6 éves korom óta járok sportolni/csapatsportolni. Már kissrácként megszoktam hogy meztelenül vagyunk az öltözőben egymás előtt, edző előtt, gondnok előtt. Semmi extra nincs ebben, fiúk, férfiak vagyunk. Ugyanaz van mindenkinek. Természetes hogy ilyenkor látjuk egymásét. Haverok közt főleg nevetséges volna szégyenlősködni! Néha megy egy kis ökörködés, ugratás, de nem komoly. Fiúk vagyunk, ennyi! :)
tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!