Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strand/tengerpart melltartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strand/tengerpart melltartó nélkül? Nektek belefér?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem haza párommal Spanyolországból és rengeteg nő melltartó nélkül strandolt. Ki, hogyan áll ehhez?

jún. 23. 16:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kicsi a mellem sajnos.
jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

@1, azzal semmi gond nincsen!!! 😊

31F

jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
#1 Nekem is, pont az a jó. Akkor nem kell melltartó. Mondjuk nekem a nudi is belefér.
jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha lehet én is leveszem. Az a baj, hogy itthon nagyon prűdek az emberek, pedig néhány férfinek jobban kellene mint a nőknek.
jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Mi inkább naturista strandra szeretünk menni, ahol semmi sem kell.
jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Régen (20-30 éve) ez még a Balatonon is természetes volt. Csak mostanában lettünk ilyen prűdek...
jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Sima ügy. Szeretek monokinizni. 27L
jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Levenném, de mivel mások sem veszik le, ezért sajnos nem tudom, mert ha csak rajtam nem lenne, akkor az kellemetlen lenne.
jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos extrém módon prűd lett ez az ország.
jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Németországban pont most módosítottak törvényt emiatt, hogy joguk van a nőknek is melltartó nélkül fürdeni bárhol. Na volt is nagy nyafogás a prűd öregasszonyok meg az iszlám/arab népek részéről, hogy de hát ez micsoda fertő és hogy nehogymár bárhol lehessen. De ezzel senki sem árt senkinek, úgyhogy nem is értem, hogy ez miért nem alap.
jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!