Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strand/tengerpart melltartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strand/tengerpart melltartó nélkül? Nektek belefér?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem haza párommal Spanyolországból és rengeteg nő melltartó nélkül strandolt. Ki, hogyan áll ehhez?

jún. 23. 16:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%
Tengerparton simán leveszem. Bár leginkább ha csak napozok, sétálgatni nem szoktam így.
jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
4%
Kiskoruak megrontasa. Igaz? Na ha lenne fiam vagy lanyom, az en gyerekem jwlenleteben meglatnek ilyen pucerkodo valakit, jobb esetben nem szallna el ket oriasi pofon, de kicsavart karral menne az orszobara kozszemerem megserteseert
jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
38%
És senki ne vegye magára, itt mindenkit normális embernek tartok. Itt csak a szajuk nagy ja, meg sok ráérős pasika eljátssza a lányt...
jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
El vagy kissé tévedve. Ahogy írtam ez a tapasztalatom, tegnap jottunk vissza Spanyolországból. 10-ből legalább 2 nő (akár nagymama korú is) csak melltartóban volt és több szakaszon is jártunk, de kb ez volt az arany. Ezért írtam h megdöbbentem h mennyirre elterjedt
jún. 23. 19:38
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor strandolok így 20l
jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

#1 kicsi a melled, azért nem veszed le a felsőrészt?


(Most eltekintve attól, hogy egy felsőrésztől még tökéletesen látni lehet, mekkora a mell...)


Van, aki meg azért nem veszi le, mert milyen nagy már a melle, biztos megnéznék, mit szólnának, mit gondolnának.


Van nő, aki azt gondolja, nem elég szépek a mellei, és mit gondolnának idegenek, ha levenné a felsőrészt.


És olyan nő is van, aki azt gondolja, hogy túl jól néz ki a melle, és mit gondolnának mások, ha levenné a felsőrészt.


Fene se érti a nőket. Valami okot mindig találnak, hogy szégyelljék magukat a testük miatt. És ez alól a teljesen "tökéletes" testű nők sem kivételek.


Akár kicsi, akár nagy, akár közepes, akár szépnek találja, akár nem a mellét, bármelyik nő meg tudja magyarázni, miért kell mindenképpen takargatni. És mint látjuk, ha pont az ellenkezője lenne az igaz, azzal is meg lehetne magyarázni.


Lányok, ez butaság. Senkinek nem kell szégyellnie magát a teste miatt. Irány a víz és le a felsőrésszel :-)


Legnagyobb önsorsrontás azon rágódni, hogy vajon mit gondolnak mások. Ugyanis azt sosem tudhatjuk meg, mit gondolnak mások, ezért tulajdonképpen a saját gondolataink azok, amik zavarnak minket. Miért, te mit gondolsz másokról? És amit te gondolsz, attól mennyiben változik meg az ő életük?


Egyébként tudod, mit gondolnak a férfiak, ha meglátnak egy nőt topless? Vagy semmit (ha általános szokás felsőrész nélkül lenni), vagy pedig azt, hogy micsoda vagány ez a csaj, hogy bátran leveszi a felsőrészt.

jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan még ma is összemossák a meztelenséget a szexszel meg a pedofíliával, pedig semmi közük egymáshoz.


Az valóban röhejes, hogy Magyarországon kb 8-10 olyan hely van, ahol normálisan, meztelenül lehet szaunázni. Pont tegnap böngésztem szállásokat a nyárra és az egyiknél külön felhívták a figyelmet arra, hogy KÖTELEZŐ a fürdőruha a szaunában? Hogy mivaaaan? Miért? Oda biztos nem megyek, nem akarok fürdőruhában szaunázni és a klóros vizet beszívni...



A monokininek sem kellene problémának lennie, főleg egy strandon. Ha általános dolog lenne, akkor senki nem botránkozna meg rajta...

jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Na, megjöttek a valláskárosultak is.
jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
#20: Téged kellene büntetni, mert én meg az ilyenek pofáját nem bírom látni aztán mégis kell. Pedig annál még egy 80 éves öregasszony muffja is szebb.
jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
#22:, 23: Csak szólok, hogy Isten is meztelenül teremtette az embert. Sőt, én úgy is születtem. Pfúj micsoda fertő volt. Bár gondolom te már eleve ruhában jöttél a világra.
jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!