Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy pici pocak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy pici pocak még belefér egy lányon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben pocakot növesztettem. Főleg hasra híztam, de a combom is nőtt egy kicsit. 66 kilóról indultam, most 79 vagyok 168 centihez :)


23/L



júl. 25. 23:31
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
29%

Tehát gyakorin kérdezel anonim pasikat,hogy vonzó vagy-e meghízva,ahelyett hogy önkritikát gyakorolnál,és megkérdsznéd saját magadtól : szeretem magam így ebben a testben? Jól érzem így magam? Tetszem magamnak? Egészséges ez hosszútávon?

Ha ezekre igen a válaszod szívből,akkor lesz pasi,akinek vonzó leszel, de amíg mástól vársz megerősítést arc név nélkül, frusztrációdat levezetvén, nehezen.

HA pedig nemleges válaszokat adnál, go to gym.

júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Egy pici pocak nem zavar. Egyébként pedig van rajtad vagy 10-20kg plusz, de azt le is lehet dolgozni, főleg ilyen fiatalon. Egyébként mi volt az oka a hízásnak?
júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Esélyes, hogy túl sokat eszem :P
júl. 26. 11:59
 24/51 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha sokat eszel, csak akkor annyit kell lemozogni. :D A pasidnak hogy tetszik a változás? Gondolom a csajszik is nagyobbak lettek... :))
júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Nem, oda nem igazán jutott😅
júl. 26. 12:13
 26/51 anonim ***** válasza:
32%
Megesik. :D De ha az én barátnőm lennél, akkor segítenék lemozogni. :D
júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
61%

#26

Nincs pasija, írj neki privit és ott udvarolj xd

Amúgy én is segítenék neki lemozogni XD

júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
74%
#27 Jelenleg az asszonynak segítek lemozogni... :D
júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

#28

Friss a kapcsolat vagy már unjátok egymást? :D Amúgy akkor bocsi, nem tudtam. Azt viszont sejtem, hogy a kishölgynek nincs párja.

júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
#29 Semmi gond. Egyébként nem friss és nem is unjuk egymást, sőt... :)) 10 éve vagyunk együtt, de még mindig pillanatok alatt fel tudjuk húzni a másik agyát... :D
júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!