Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy lánynak első randin belefér a szopás?L

Figyelt kérdés
júl. 2. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Még randi sem kell hozzá!!!
júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
És dugni ki fog?
júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem
júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem.Normál-
júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Eszerint a szavazás szerint nem túl előnyös.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Én kedvelném érte.
júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként írom, hogy bizonyos kor felett már nem elítélendő (mondjuk 25 vagy 30 felett). Mert akkor már vagyunk annyira felnőttek, hogy úgyis mindkét fél tisztában van vele, hogy nem a madárcsicsergésre vagyunk kiváncsiak a parkban.... Jelenlegi barátnőmmel pont nem történt semmi a legelső randin, mert nem voltak alkalmas körülmények egyikünknél sem, hogy felmenjünk egymáshoz.. De második randin, rövidesen az első után, leszopott keményen 2x is aznap este, és meg is dugtam. Mégis komoly kapcsolatban vagyunk már 4 éve.
júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem , velem is fordul már elő hogy a pasival megvolt a szimpátia és már az első találkozásnál történtek dolgok
júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez szerintem nagyban függ attól hogy kit kérdezel... Egy konzervatívabb ember ezen biztos megbotránkozna, de egy szabadabb felfogasú csak legyintene...

A kérdés inkább, hogy a te értékrendedbe belefér-e 😉

júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, de én személy szerint nem szeretnék orális szexet az első randin. De kinek mi :D
júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!