Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond ha zavar hogy sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom 18 éves (lány) és én vagyok neki a 14. Elmondása szerint ez normális mert volt akivel komolyan tervezett de nem jött össze és voltak olyan fiú barátai akikkel így alakult mert fiatalon nagyon szerette a szexet de soha nem csalt meg senkit. Miután ezt így megtudtam nem igazán tudok rá úgy nézni mint egy igazi nőre … velem van a gond hogy túl szűk látókörű vagyok vagy tényleg normális amit ő csinált?

jún. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6
 51/56 Aonime ***** válasza:
75%
Mi ez a duma hogy bezzeg a pasik ennyi meg annyi csajt dugnak akkor az nem baj, mi szarunk böfögünk fingunk, Vadászunk bunkók vagyunk, amióta világ a világ a nőiesség kifejezés azért létezik mert az elkülönbözik a férfitól, ennyire ránk akartok hasonlítani? Mert főzni nem tudunk de vezetni igen, nektek meg már egyik sem megy😬 rossz fele vettétek az irányt, nehogy már védeni keljen a 14 éves kora óta szexelő kis hölgyet, aki valószínűleg már 25 pasinal tart mire le írtam ezt az üzenetet
jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
56%

"mi szarunk böfögünk fingunk"


Fel kell világosítsalak, ezek élettani dolgok, amit minden élőlény művel, mivel a szervezet így működik.


Hogy te megragadtál ősember szinten, az meg egyedül a te nyomorod.

jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
51. Megszólalt a mikropöcsü tálib barátunk is.🤣🤣
jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
51. Dehogynem tudnak vezetni, főzni! A mai lányok mindent is tudnak, vitorlázástól kezdve a hegymászáson át a táncig! Edzenek, vezetnek, menedzselnek, modellkednek, nyaralnak 0/24, Csak menj fel társkeresőre, nézz szét mennyi sikeres és boldog nő van. Csak azt nem értem hogy ilyen izgalmas élettel mi a bánatot keresnek társkeresőn 😂😂😂
jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
54. Biztos nem az 51.eske Anonime barátunkat keresik.😅
jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

55. Te már megtaláltad ;) Ráadásul ingyen írhatsz neki anélkül, hogy jobbra húztad volna.


(51-es látod milyen ügyesen bepromóztalak? Tessék megbecsülni és nem visszaélni vele!)

jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!