Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond ha zavar hogy sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom 18 éves (lány) és én vagyok neki a 14. Elmondása szerint ez normális mert volt akivel komolyan tervezett de nem jött össze és voltak olyan fiú barátai akikkel így alakult mert fiatalon nagyon szerette a szexet de soha nem csalt meg senkit. Miután ezt így megtudtam nem igazán tudok rá úgy nézni mint egy igazi nőre … velem van a gond hogy túl szűk látókörű vagyok vagy tényleg normális amit ő csinált?

jún. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
21%
14 fiu telifrocskolte a nuniját? Az igen...
jún. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 Noren1989 ***** válasza:
22%

Normàlis, egy bizonyos népcsoportnàl.


Nos, ettől függetlenül igencsak szereti a faxt, szóval kezdjetek egy onlifenszbe, vagy rosszlànyokba. Sok pénzt hozhat még a kiscsaj a konyhàra.

jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
57%
Ha ilyen depressziós vagy akkor miért kérdezted meg?
jún. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
81%
Uramisten... Mennyi sok álszent lúzer. Tényleg azt hiszitek, hogy csak a cigányok baxnak fűvel-fával? Szatyorban éltek és még büszkék is vagytok rá... 😁😄😂
jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
79%
Ha zavar, kezdjél egy szűz lánnyal! Majd remeg a keze amikor előszőr fogja meg a farkadat!
jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 18 évesen nyolc strigulám volt. Most 22 évesen tizennyolc. Egyszer kérdezte valaki tavaly nyáron, hogy mennyi volt, szendén mondtam a szemébe hármat. Mosolygott. Az ilyeneknek ez kell. Az igazat csak én tudom. A korlátolt és szüklátókörű emberek nem szeretik az igazságot, azt szeretik ha valami megfelel a saját egyszerű észjárásuknak.

Jobb így nektek? 😄😂

jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
68%
Azért zavar téged, mert azt hiszed te is csak 1 leszel a listán. Amire egyébként egész jó esély van. Ne gondolj bele többet, k_rd te is, amíg lehet, aztán legfeljebb meg is szeretitek egymást. Tinibetegség, hogy mindegyik azonnal a rózsaszín ködöt látja. Ezt el kell engedni. Sz_rj mindenre és érezzétek jól egymást, ameddig mindenkinek jó oszt csá.
jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, szűklátókörű vagy.

Én úgy éltem ezt meg régről már, hogy ha előttem volt pl. 50 pasival, majd ezek után velem maradt x évig, az számomra azt jelentette, hogy "valamiért" mégis velem maradt és én jobb vagyok ebben-abban, mint az előzőek, neeem ?


Az a lány, amelyik előttem pl. tényleg csak mondjuk 2 pasival volt, na az a lány záros határidő belül tiplizik. Mert amikor "kinyílik a csipája", kíváncsi lesz másokra. És ez így van.

Ezért nem kellett nekem soha szűz, vagy 1-2 pasi utáni lány.

jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem vettem volna el szűz nőt!

A nejemnek rengeteg pasija volt előttem, nagy matrac-művész.

40 éve a feleségem, és most is szeretjük egymást.

jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
53%

Az jobb lenne ha egy évig valakivel lakik és akkor minimum 300-szor kefél.??

Olyan kis gyerek vagy hogy neked nem való se csaj se szex.

jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!