Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond ha zavar hogy sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom 18 éves (lány) és én vagyok neki a 14. Elmondása szerint ez normális mert volt akivel komolyan tervezett de nem jött össze és voltak olyan fiú barátai akikkel így alakult mert fiatalon nagyon szerette a szexet de soha nem csalt meg senkit. Miután ezt így megtudtam nem igazán tudok rá úgy nézni mint egy igazi nőre … velem van a gond hogy túl szűk látókörű vagyok vagy tényleg normális amit ő csinált?

jún. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
39%
Milyen jó, hogy nem kell társkeresésen törnöm a fejem. A kérdés női kommentjei elvették a kedvem tőle.
jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
56%
Nincs veled baj. Neked is lehetnek proiritásaid, nem csak a nőknek. Nem kell mindenki seggét kinyalni. A busz meg a nő után csak a balekok futnak.
jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
91%
A párom is viszonylag sok pasival volt előttem ami menet közben derült ki … eleinte zavart de hátrányom nem származott belőle, sőt …
jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
38%
18 évesen 14 partner az sok. Fűvel-fával lefekszik. Dugd meg te is, aztán viszlát.
jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
42%
Dugjá meg 14 csajt hogy ne erezd rosszul magad 🤣
jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
76%

Látjátok csajok, így érdemes őszintének lenni a sok csökkent értelművel... 😄

22L

jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
47%
26 most mi a bajod azzal, ha valakinek ez nem jön be? Nem jöhet be mindenkinek minden, ez sem. valakinek az nem jön be, ha a lány szűz, valakinek meg bejön. Mégis, szerinted mitől lesz valaki nem csökkent értelmű? ha pont úgy gondolkozik, mint te?
jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
33%

#26

Ha őszinteségből bevallod, hogy tulajdonképpen egy kis rib_nc vagy, akit mindenki megQr, az nem épp erény. :DDD Ezzel csak a sz@rt cukrozzátok. Nem vágom hanyatt magam olyantól, aki őszintén ingyenpro$ti.


F/32

jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igaza van a csajnak, éli az életét. Te meg ne foglalkozz vele, csak dugd meg te is és kész. Úgyse ől lesz a feleséged, de azért kár lenne kihagyni. Ha amúgy is ilyen, pár hónap múlva úgy is kidob téged is.
jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
81%
#28 - tini koromban írtam így MSN-en ahogy te próbálsz most vagánykodni 32 éves létedre. Pont ennyire lehet téged komolyan venni 😅
jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!