Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond ha zavar hogy sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom 18 éves (lány) és én vagyok neki a 14. Elmondása szerint ez normális mert volt akivel komolyan tervezett de nem jött össze és voltak olyan fiú barátai akikkel így alakult mert fiatalon nagyon szerette a szexet de soha nem csalt meg senkit. Miután ezt így megtudtam nem igazán tudok rá úgy nézni mint egy igazi nőre … velem van a gond hogy túl szűk látókörű vagyok vagy tényleg normális amit ő csinált?

jún. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
77%

Sok álszent férfi! De amikor egy nő leirja hogy imád szexelni, önfeledt és napi 2-3 menetrend vágyik, akkor már krva!


Elmentek ti a fszba.. :)

jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
27%

41# Mit jelent a napi 3-4 menetrend? 😂


Amúgy én bírom az ilyen nőket. Könnyebb felszedni 😂

jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
47%
A felmérések szerint egy embernek Magyarországon 7 szexuális partnere van egy életen keresztül. Ebben benne van, fiatal, öreg, vidéki, városi, stb. 18 éves korra 14 bevallott partner rohadt sok, ha így folytatja 30 éves korára 100 fölött lesz. Kis k.rva.
jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%

42. Menetre, na xD


Hát most na..



Hát könnyebb felszedni, de nem is marad veled. Miért nem lehet a gerincesebb nőket preferálni, akik picit nimfók? Nem értem.

jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
83%
De szeretem a sok álszent és/vagy irigy pasit! Ha ti dugtok meg minden buliban másik csajt, azért az menő! Igaz? Vajon kit dugnátok ezekben a bulikban ha nem lennének ilyen lányok??? Maradna a kis kezetek... 😄 Meg hát na.. Itt a gyk-n a károgók inkább irigyek ránk, mert nekik három élet is kevés lenne összeszedni ennyi strigulát ami a kérdésben van. Szánalmas banda. Csak az fáj, hogy nekünk ez bármikor könnyen megy, ti meg állandóan pofáraestek, de hát ez ilyen. Annyira még nem fordult fel a világ, hogy mi kaparjunk pasik után, szerencsere van elég akiből lehet válogatni! 👍😉
jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
35%
Úgy látszik ma már csak az a menő, aki minimum 100 férfival, nővel volt (lehetőleg mindkét nemből), ketten már neki sem kezdenek a szexnek, 3-as a minimum, lehetőleg cuckold, stb, stb. A normális élet, normális szex kiment a divatból. Előre kurvák, gengszterek!
jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
0%
44# Én őket preferálom. De ha épp szingli vagyok, a könnyebb veruek is jöhetnek.
jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
47. Van gusztusod azért, szingliként. XD
jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

48# De ha épp nincs senkim, akkor kinek tartozom elszámolással? Mit csináljak ha egyszer van egy csomó nő, aki kapható random alkalmi dolgokra? Mindkét félnek jó aztán megyünk a magunk útjára.

Párkapcsolatban minden más nő tabu. Ez így szerintem teljesen korrekt.

jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
49. Korrekt, persze.
jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!