Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szexpartneremnek h zavar ha több nővel is szexel mellettem? Egyáltalán elmondjam neki? L

Figyelt kérdés

Kicsit kezd zavarni, h mellettem több lánnyal is szexel.

Szerintetek hogyan hozzam fel neki ízlésesen h többet akarok vele szexelni?


2019. okt. 24. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mivel csak szexpartner vagy ne légy féltékeny...

Nincs jogod beleszólni örülj neki hogy az ő életében még lehetsz egy laza Szerda délután...

2019. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Sehogy, elvégre semmilyen kötelezettsége nincs feléd, te hallgatólagosan beleegyeztél ebbe a helyzetbe.


Ha azt akarod, hogy csak egy nővel dugjon, szerezd meg...ja ne.

2019. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

"ízlésesen" .. :D


Nekem ha elmondaná/ezt mondaná az egyik csaj, akivel szexelek, akkor megmondanám neki, hogy legközelebb amikor keresem, mondjon inkább nemet, de eszébe ne jusson elvárni, hogy ő lesz az egyetlen.


Egyszerűen abszurd ilyet kérni szexkapcsolatban..


Ha több szexet akarsz, vagy rendszeresebben akarod, hogy megdugjon, akkor nyisd ki a szádat és mond el neki, hogy találkozhattok többet is, vagy néha írj rá te is, hogy akarod.

Ha a tipikus női hisztit tolod, akinek probléma ha neki kell kezdeményezni és szereti manipulálni úgy a dolgokat, hogy végül ne tűnjön úgy, hogy ő maga akar szexet, hanem arra megy ki a játék, hogy úgy tűnjön ő tesz szívességet, akkor meg dobj egy üzit, hogy most éppen ráérek, de nincs programom, te mit csinálsz? (vagy a sok egyéb provokatív duma amit olyan profin tudtok használni) :D


puszi, pá!

2019. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy szétteszed a lábad neki mert csak laza pásztorórkat akarsz azt meg mondanád neki , hogy mással ne legyen , tudod ez elég önző dolog
2019. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos itt nem csak arról van szó, hogy kevesebb jut a farokból. A betegségek miatt én csak "hűséges" szexkapcsolatba mennék bele. És aki a gumióvszerrel 100% biztonságban érzi magát, azt én boTTal sem piszkálnám meg
2019. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én megmondtam neki, hogy én sem szexelek mással ő se szexeljen mással. Rábólintott.
2019. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés: miért zavar téged?

Valami érzésed van feléje az tuti. Lehet jobb hamarabb kimászni ha nem akarsz koppani.

2019. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogy mond meg? Szépen magyarul, értelmes, kerek mondatokban. Megbeszéltétek a játékszabályokat előtte gondolom, üljetek le és mond el, hogy szeretnéd "kizárólagos" kapcsolattá fejleszteni a dolgot ezért vagy azért, utána a pasi eldönti mit csinál.
2019. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Félre értitek. Zavarni zavar persze, mert én csak vele szexelek, de ő nem csak velem. De ez nem jelenti azt h azt akarom tőle kérni, h csak velem szexeljen.


Csak nem tudom, h elmondjam e neki, h kicsit zavar ez a dolog.


Amúgy a pasit is zavarni szokta, ha tudomására jut h bepróbálkozott nálam egy pasi.

2019. okt. 25. 05:30
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
#birtoklàsvàgy
2019. okt. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!