Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési zavar miatt harmadi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar miatt harmadik fél bevonása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párom nemrég épült fel súlyos autóbalesetből, melyben nemi szerve súlyosan meg sérült többek között, nem lehet tudni mire épül fel, de én semmiképp nem szeretném el hagyni ez miatt, nagyon szeretem, csak a szex nagyon hiányzik.


Hasonló helyzetbe volt-e valaki már esetleg? Harmadik fél bevonásáról tapasztalatok vélemények?


Előre is köszönöm a segítséget!


2019. okt. 19. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Aha, látom, tényleg nagyon szereted szerencsétlent, mihelyett valami történik vele, te egyből már más farkára éhezel. Sajnálom szegényt, hogy ilyen "párja" van.
2019. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Harmadik fél?

Ha jót akarsz,akkor Nem!

2019. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen tapasztalatom, de szerintem rettenetesen bántó lenne számára ez a dolog! Én borzalmasan érezném magamat tőle.. már csak attól is, hogy felmerült az ötlet, de én én vagyok.
2019. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
A nő ezt úgy oldja meg hogy a férje ne tudjon róla.
2019. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Látom mennyire szereted. Szegény párod. Ő igyekszik felépűlni, te meg már harmadik fél után keresgélsz.

Egyáltalán a párod bele megy ebbe?

Ha igen akkor keressetek együtt egy számotokra szimpi srácot, de ha nem és neked nagyon hiányzik a szex akkor a vibri már nem is jó?


Keress magadnak akkor szeretőt!

L

2019. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a te ötleted, v az övé?
2019. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy férfinak alapból elég nagy lelki trauma az, hogy nem tudja a partnerét rendesen megdugni. Erre rá lehet még tenni egy lapáttal, a ha szeme előtt kúratod szés a segged, valami 20+ centis csődörrel. Hogy tudsz ilyen szívtelen, ostoba ember lenni?

Mégiscsak jobb lenne, ha elhagynád. Neki legalábbis biztosan

2019. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Ez a férfi nagyon is szereti a párját, szó sem volt arról hogy elhadja ot, ez rendes tőle.

Szerintem teljesen normális hogy erre gondolsz a szex nagyon fintos az életünkben.

Csak ne mond el neki, lehet hogy nem lennének ugyanazon a véleményen.

2019. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nő.... bocsánat.
2019. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
#9 én pasi vagyok, de én is nagyon szeretem a páromat. Nem tudnék más nővel lefeküdni. Olyan lehet, hogy mondjuk behatolni nem lehet, de nem csak abból áll a szex, szerencsére.
2019. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!