Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond ha zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond ha zavar hogy sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom 18 éves (lány) és én vagyok neki a 14. Elmondása szerint ez normális mert volt akivel komolyan tervezett de nem jött össze és voltak olyan fiú barátai akikkel így alakult mert fiatalon nagyon szerette a szexet de soha nem csalt meg senkit. Miután ezt így megtudtam nem igazán tudok rá úgy nézni mint egy igazi nőre … velem van a gond hogy túl szűk látókörű vagyok vagy tényleg normális amit ő csinált?

jún. 6. 05:49
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
35%
Hány évesen kezdte? Mikor volt neki az első?
jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%

Egyreszt tisztelned kell, hogy oszinte veled. Sokan nem azok.

En sem orulnek neki viszont ha amugy helyen van a csaj es talal minden akkor nem lenne kizaro ok. Sot, jo ha tudom, hogy nyitottan gondolkodik a szexet illetoen, igy izgalmasabb lesz a kapcsolatotok.

jún. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
57%

Az ő magánügye.

Amit mond, nincs okod kételkedni: nem durválkodott, de nemi életet élt.

Habár, ha most 18 éves, 14 kapcsolata volt, vajon mikor kezdte?

Mondjuk, 16?

Nagyjából kéthavonta volt új párja?


Hogy ezt tudod-e tolerálni, az meg a te magánügyed.


Ezt te sem tudod irányítani. Zavarja az alapszemélyiségedet.

jún. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
14 évesen kezdte az első kapcsolat 3 hónapig tartott aztán volt egy barátság extrákkal és utána egy 6 hónapos a többi mint írtam vagy 1-2 hónapos vagy barát extrákkal de azt is elmondta hogy amikor újra szingli lett akkor volt hogy újra előkerültek a regi barátok.
jún. 6. 06:02
 5/56 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is nagyon sok! Kis rib.nc! Én menekülnék a helyedben!

14 férfi egy normális nőnek kb. élete során van összesen. Vagy akkor sem!

Nekem is volt hasonló barátnőm egyébként, azzal a különbséggel, hogy ő még kamuzott is! Úgy tudtam egy éven keresztül hogy a második vagyok neki, aztán szép sorban estek ki a szekrényből a csontvázak...kiderült hogy minimum a 10. lehettem neki 18-19 éves korára! Engem akkor totál lesokkolt, főleg hogy ismertem 4-5 srácot közülük és hát...🤮

jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
58%

Fiatalon nagyon szerette a szexet

Miert, most 18 evesen mar nem fiatal?🤣

Azert jo hogy igy észbe tudja tartani mond a 14 sracot

Lehet hogy van egy titkos naploja, abba jegyzetel hogy kivel milyen volt a szex 🤣

jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
82%
Szűk látókörü még gyerek vagy. Fiatalon szerette a szexet. Gyerekek Még ti is szemtelenül fiatalok vagytok. De nem ez a lényeg. Ne azt nézd honnan jött! Hanem merre tart veled! Aki sokat tekinget a múltba, az előbb vagy utóbb pofára esik.
jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
29%
Kerdezo, hosszu tavra ne tervezz vele, lehet hogy kibirhatatlan a csaj, ezert nem marad meg mellette senki
jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
61%
Sok a fenét! Ezt csak azok mondják,akinek sosem jön össze...Fiatal,élvezi az életet,semmi rossz nincs benne. Ha neked lett volna rá lehetőséged,te is felpróbáltál volna ennyi,vagy több csajt,de nem volt és ez a baj.L.
jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
49%

Neked hány nőd volt?!


Na, ugye?!

jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!