Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
 81/116 anonim ***** válasza:
80, úgy nehéz ezeket mondani, hogy a két szülő jóban van egymással. Egyébként én is ezeket mondanám. De szerintem ebben a helyzetben ez nem segít csak mélyíti a problémát.
2022. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülők vannak jóban egymással akkor vigyázzanak rá ŐK!


Baszki!!! Én sem fogok vigyázni senki lárvájára csak mert a hugom jóban van az illetővel.

Hol érdekel engem?

2022. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:

81

Szerinted elmondják a szüleiknek és a szülők megkérdezik a kérdező szüleit?

Arról nem is beszélve, hogy a kérdező szüleinek sem kell tudniuk mindenről, hogy mit csinál a kérdező. Még lebuktatni se nagyon tudják.

2022. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
100%

83, Szerintem el. :D Igen, el tudom képzelni, vannak ilyen családok. El tudom azt is képzelni, hogy a kérdező szülei nem szeretnének konfrontalódni a gyerek szüleivel és ezért a lányukat veszik elő. Mert azt is el tudom kepzelni, hogy a gyerek szülei ezért "hápogni" fognak a szülőknek... És a kérdező szülei próbálják a barátságot megtartani, akár így. Az a baj szerintem, hogy ez amolyan tabu téma, és mindenki magát szeretné majd menteni, ha kiszivárogna valami. Így lehet a szülőknek is egyszerűbb lenne a gyerek szülei mellé állni, meg persze a barátság... Ki tudja, lehet üzleti kapcsolat is van a szülők között. Én mindent el tudok képzelni. Ha a kérdező le tudná őket koptatni, szerintem nem ide írt volna ki kérdést. De valóban, jobb lenne, ha el tudná sumákolni a szülők elől, vagy tiszteletben tartaná mindkét család a döntését. De sajnos ilyen szituációkban nem ez a jellemző. Elkezdődik a faggatózás, aztán mindenki próbálja menteni magát, még pluszba nekem sem hiányozna egy ilyen. Egy szó, mint száz nem irigylem a kérdezőt.



81

2022. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg tudná oldani, csak nem akar kicsit sem konfrontálódni. Pedig a leírtak alapján az, hogy kicsit megharagszanak rá mert kerek perec megmondja a szülőknek, hogy nem akar vigyázni a gyerekükre az még mindig sokkal kevésbé kellemetlen mint az amit a gyerek művel.
2022. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy kérdező, látott már téged meztelenül a kis fickó? Mi volt a legtöbb, amit kapott belőled, hogy ennyire bátor lett?
2022. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
8%

Bááár ha nem hisznek neked akkor sem veszetsz sokat, mert valszeg az után nem fogják rádlőcsölni...

Mert te leszel a hazug keresztanya...

2022. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
50%

Az még egyszer nem fordult meg a fejedben, hogy stikában feledd telefonnal, ahogy ez a kis gennyzsák viselkedik, ugye?

Először is mentsd utána valami külön tárhelyre vagy cloudba, hogy még ha akármilyen módon hozzáférne a telefonodhoz és letörölné, akkor se vesszen el.


Utána mutasd meg neki a felvételt, és mondd meg, hogy ha még egyetlenegyszer ilyen állat módon viselkedik, megmutatod a szüleinek. Na ekkor kussban fog maradni, valamint a jövőre nézve is lesz a kezedben egy zsarolási potenciál a gennyzsákkal szemben.


Vagy ezt a lépést át is ugorhatod és rögtön megmutathatod a szüleinek, hadd érezze a törődést a kis tetű. Itt viszont benne van a pakliban, hogy minden józan logika ellenére még így is úgy csűrik-csavarják a dolgot, hogy ő legyen az ártatlan áldozat és te pedig a szemét.


Vagy a non plus ultra: a felvétel alapján távoltartási végzést kérsz.

2022. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:
57%
#88 a kérdezőnek ezer és egy féle kifogása van arra, hogy miért ne tudjon ebből kimászni..
2022. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
Fel kell venni telefonnal, amiket mond es megmutatni a szoleinek, ha azt kerdezik, hogy miert nem akarsz vigyazni ra.
2022. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!