Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 A kérdező kommentje:
20: Nem hinném, de most nem vagyok náluk.
2022. szept. 7. 08:43
 22/116 anonim ***** válasza:
100%
"3 Viccnek szántam!
2022. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 A kérdező kommentje:
22: Jól van, nem ugatlak le. :)
2022. szept. 7. 08:49
 24/116 anonim ***** válasza:
24%

Kamu. Ez is...

Nem hiszem el, hogy még nem vágtad úgy szájba , hogy a fal adja a másikat.

2022. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
62%
Onnan sejtem, hogy a sztori nem igaz, hogy a szexualitás kategóriába írtad ki, nem pedig a családi kapcsolatokhoz, vagy netalán a mentális egészség rovatba. Hamarabb elhiszem, hogy valaki ettől indul be, mintsem ez tényleg megtörténjen és felnőtt ember létére ne tudjon ennek véget vetni.
2022. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:
65%
Durva h a csaj titkolja a korát
2022. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 A kérdező kommentje:

25: Akkor tetessed át oda ha olyan nagy türelmed van!

26: Igen, mert itt nagy divat hogy azonnal a kort kérdeznek, csak mert már fantáziálni tudjanak!

2022. szept. 7. 09:00
 28/116 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, ez az elmeszülemény egyértelműen kitaláció.

Teljesen kizárt hogy egy felnőtt ember ne tudjon kezelni egy ilyen helyzetet. Ha máshogy nem, hát erővel. Tudod csak két féle ember létezik. Van aki ért a szép szóból és van akit ütni kell hogy megértse.

De lefordítom neked: nehogy már egy 11 éves kis takonygalacsin okozzon bármilyen hátrányt is egy felnőtt ember életében.

Érted? Az meg hogy ide raktad fel a kérdést egyértelműen bizonyítja hogy te a sötét szobában erre vered éppen mert már várod hogy legyen olyan aki azt mondja engedd neki jó lesz... Igaz?

Azt sem értem, hogy az ilyen nyomorult átlátszó és egyértelmű kamukérdéseket miért nem lehet törölni a picsába.

2022. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 anonim ***** válasza:
78%
Sztem a történet megértéséhez elárulhatnád hogy 14 éves vagy vagy pedig 60
2022. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim ***** válasza:
9%
Mutass neki játékosan egy önvédelmi fogást, majd amikor nem tud megmozdulni, mond meg neki határozottan, hogy hagyja abba a h*e kis "játékát".
2022. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!