Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
 61/116 A kérdező kommentje:

Továbbra is változatlan a helyzet, annyiból hogy két hétvégét nem vállaltam. Hivatkoztam betegségre meg privát dolgaim intézésére.

Közben voltak nálunk, de előtte szándékosan leléptem otthonról arra az időre.

2022. szept. 29. 15:19
 62/116 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom erre mennyi a rálátásod de mennyire szokta a gyerek kérni a szüleitől hogy menjenek hozzád? Tehát csak abban merül ki a próbálkozása amikor ott van vagy azon kívül is próbál eljutni hozzád?


Az is lehet hogy csak a szülei elhanyagolása miatt próbálja felhívni ezzel minél jobban magára a figyelmet és az is lehet hogy nem csak veled csinálja ezt.

Lehet el kéne menned egy gyermekpszichológushoz és tanácsot kérned, vagy nem tudom van -e valamilyen webdoki gyermekpszichológus oldal.

2022. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 anonim ***** válasza:
81%
És mi gátol meg abban továbbra is hogy felvedd videóra mit művel a kis gyökér? ma még csak ez, 2 év múlva már nemi erőszak?
2022. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
58%
Mesélj! Mennyit változott a helyzet?
2022. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 A kérdező kommentje:

64: A tapizás változatlan, de keveset járok hozzájuk mert mindig találok valamilyen kifogást.

Nem mertem szólni a szüleinek, talán nem is fogok. Tudom gyáva vagyok, de az én helyzetem bonyolult, mert korábbi más dolgok is előjöhetnek.

2022. okt. 24. 18:20
 66/116 anonim ***** válasza:
59%

Egy két év, aztán megerőszakol azért, mert gyáva vagy.

De lehet téged ez izgat...

2022. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
30%
Borotválod a puncidat?
2022. nov. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 anonim ***** válasza:
6%

Ha még aktuális. Nyugodtan pofozd csakfel.

Nem tudja bizonyita!

Nem hangfelvétrl kell,hanem video.


Illetve...

Válaldel a gyereket. 10-15 perc mulva hívda szüleit hogy azonnal vigyékel mert,olyat teszel vele amit magad is megbánsz.

Ha kérdezik,hogy mi volt akkor,mondasz valami elképesztőt. Mondjuk,hogy helikopterezett a szobában. Mindvégig legyél nagyon felindult. Nyomatékositsd,hogy

hozzád többe ne vigyék!

2022. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 anonim ***** válasza:
76%
ne legyél már ennyire buta, hangrögzítő minden telefonon van vedd fel miket mond és csak megmutatod a szüleinek
2022. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:
60%
Fel kell venni!!!
2022. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!