Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 A kérdező kommentje:

Nem egyszerü az egész helyzet, mert az egész dolog egy összetett és bonyolult...

Apám a falu polgármestere és én meg nála dolgozom az irodában a könyvelőnővel.

A taknyos szülei ill. az apja görögkatolikus pap. A felesége tanár nő az egyházi iskolában. Anyám pedig benne van az egyházközösségben.

Szóval ha kitudódik minden akkor embertelen botrány lesz és csak is én leszek maga az ördög a taknyos megrontója, mert jelenleg is fekete bárány vagyok mindenki szemében egy elkövetett hibám miatt még a sulis koromban...

Itt a faluban meg bármilyen esemény percek alatt elterjed az emberek közt mint a virus, úgy hogy csak annyit tehetek hogy valahogy lekoptatom magamat tőlük, addig pedig szenvedek...

Valahogy túlélem.

2022. dec. 22. 12:24
 92/116 anonim ***** válasza:
64%

Újabb kifogások.. másod nincs is. komolyan szerintem neked ez tökéletesen megfelel hogy ez van. és nem panaszkodsz, de DICSEKEDSZ.



Akkor nincs mit tenned, jobb ha a lehető legközelebb amikor átmész egyből vetkőzöl, és terpesztesz neki, hadd végezze el benned a dolgát.

2022. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
68%

#88 vagyok. Na akkor még tökéletesebb a helyzet. Ha ilyen "köztiszteletben álló emberek" a szülők, akkor nem engedhetik meg magukat, hogy botrány legyen körülöttük. Csináld csak meg azt a felvételt. És ha utána belebegteted, hogy közzé fogod tenni, hadd tudja meg mindenki, akkor mélységesen be fognak kussolni, és a kölyöknek se fogják engedni, hogy csorba essen a hírnevükön.


Ha azt mondod, hogy te vagy a fekete bárány így is, akkor nem mindegy neked? Ha téged is érint a botrány, neked rosszabb nem lesz. Szóval nem neked van veszteni valód, hanem nekik, értsd már meg!

2022. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
57%
Én is felvenném, nagy adu lenne a kezedben!
2022. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
91%

Olyan kíváncsi vagyok, hogy akik azt szajkózzák, hogy felvennék, mit tennének, ha velük történne meg ez. Jól sejtem, hogy gyermektelen fiúk/férfiak vagytok?

Nem ez a megoldás, bármennyire is tűnik annak. Ne értetlenkedjetek már.

Kérdező, még az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha kitalálnád, hogy te jobban szeretnél pénzt gyűjteni, és keresnél magadnak egy fix családot akár másik közeli településen. És látnák a szüleid, hogy úgymond tényleg van alibit és a családtól is el tudsz köszönni.


Én vagyok aki a pontozólapot írta.

2022. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
93, Ezért visszajöttem. Szerinted nem lenne a lány megbélyegezve, hogy mennyire nincs pedagógiája, "primitív" (Ne vedd magadra kérdező!!!), hogy még zsarolja a gyereket... Ha nem engedett a videófelvétel készítése lehet belőle rendőrségi ügy is... Nem kéne mélyíteni a helyzetet.... Egyértelmű, hogy a lány lesz a hibás, nem pedig a nagy katolikus szülők... Most az mindegy, hogy kifelé mit mutatnak, de szerintem te sem élnél ezekekkel a bélyegekkel szívesen a szűk családi körben... Ahogy tudod koptasd le őket. Lehet hirtelen lebetegednék (akár enyhébb hashajtás), aztán oldják meg szülők.
2022. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
Ha velem történne meg? egyrészt már rég minden rögzítve lenne audiovizuálisan, csak az nem, hogy Tóbiáska miért ül csendben némán maga elé, holott mindig olyan eleven, és miért pisil be ha egy hangos szó elhangzik a közelében.
2022. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
100%

97, Jó, én abban egyetértek, hogy már az elején elő kellett volna venni a vasorrú bába stílust az ilyen gyerekeknél, de most itt nem ez a helyzet... Ha a legelső alkalommal figyelmezteted a gyereket, hogy a következőnél jelzed a szülőknek, és valóban jelzed, meg videót is készítesz róla, akkor még azt lehet rá mondani, hogy ok, korrekt, túlkapás, a bébiszitter majd beletanul, ne hagyja... (a szülők reakciója általában ez, mert ahhoz is lusták, hogy új szittert keressenek). De itt van ez a ki tudja mióta húzódó viszony (és nem is tartozik ránk), és egyszercsak hirtelen a bébiszitter elkezd fenyegetőzni, kitálalni... Most őszintén te sem hinnél el mindent a szitternek?! Egyszerűbb lenne mindent ráhárítani?! Miért éppen most tálal ki?! Csaknem volt valamiben cinkos?! Ő húzza meg a határokat, és ezt megengedte a gyereknek, kitudja mibe ment bele?! (és már is megy a faluban a találgatás, főleg ha a csemete egy pedáns eminens tanuló, amolyan mintadiák, mert az ilyen szülőkhöz az áll jól xD). Aztán a taknyos is ki tudja mit fog összehazudgálni, hogy mentse magát (meg azért szerintem ő annyira nincs tisztába a következményekkel, a szégyenérzettel...)


És be kell látni, hogy tényleg vannak olyan habitusú emberek akik nem valók bármilyen kiskamasz mellé, mert szétszedik őket. Megtapasztalják a gyerekek, hogy túl kedvesek velük, nem mernek elutasítóak, bunkók, tuskók lenni (ilyen kéne ennek a gyereknek) egy-egy pimaszabb húzásnál, és neki pont kapóra jön, hogy valakin levezethesse a saját feszültségeit... Nem a bébiszitter hibája!!!!! Ha most ezt hogy mondod el a szülőknek? "-Bocsi nem vagyok olyan habitus aki kompatibilis a köcsög fiatokhoz, és nevelőnő sem vagyok..." Szerintem díjaznák... Az egész falu.


Nem beszelve arról, hogy ha ezek így kiderülnének, ki bízná rá így a környékről a gyerekét?! Már csak azért is, mert ezzel a nemes családdal esett meg...

2022. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
azt majd hogy magyarázza meg amikor egy bő év múlva a 13 éves kis gyökértől lesz terhes?
2022. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor a legtisztább megoldás,hogy közlöd a szüleivel,hogy nem szeretnél többet vigyázni a kölyökre. 11éves oldja meg egyedül. Nem árt ha önnálóságot tanul.

Ha szeretnél jobban tudni akkor: nagyon szemtelen és neveletlen. A nevelése pedig nem a te dolgod.


Igazat mondasz de nem túlsokat,és a botrányt is elkerülöd.

2022. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!