Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
 71/116 anonim ***** válasza:
100%

Hiába veszi fel, általában anyuci és apuci nem a gyereket hibáztatja, hanem a bébiszittert, hogy hogy engedhette meg, hogy kialakulhasson ez a szituáció. ;) :( Ezért is neri a gyerek megcsinálni,mert tudja, hogy nem lesz következménye... És nem a bébiszitternek kell elkezdenie nevelni...

Sajnos nincs más megoldás. Mondd azt, hogy januártól több lett a munkád, fix családokat kellett keresned, többet kell tanulnod, vagy csak simán, hogy már területen szeretnéd magad kipróbálni és ez neked már nem fér bele. Aztán elköszönősnél hozzávágnék akár a gyerek előtt a szülőkhöz egy olyat, hogy ha megint keresni fognak szittert, akkor az idősebb korosztályban tegyék, egy nagymamakorúval/többgyermekes anyukával, akiknek sok-sok tapasztalatuk van, jól kijönnének. 🤣

2022. dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 A kérdező kommentje:

A szüleim nagy barátságban vannak a kis perverz taknyosnak a szüleivel, igy ha elmondanám hogy mi zajlik, csak én leszek a hibás a kis k..va hogy fajtalankodom a kis xarossal!

Sokszor találtam kifogást csak ne én rám bizzák megint, de most jönnek az ünnepek és már pár napja szóltak hogy fognak menni vendégségbe és ha el tudok menni hozzájuk pár órára felvigyázni hogy fel ne gyújtsa a házat!

Már előre tiszta stresszes vagyok, hátha addigra meghalok és kivasalnak a zebrán!

Még a kutya se hinne nekem, ha elmondanám hogy mit csinál velem a kis xaros!

Állandóan zaklat, fogdos, csúnyákat mond, pisilni sem hagy a vécén. Valami elképesztően energikus kölyök! Megszállta a sátán vagy mi van vele én nem tudom...

Ha egy pasi ilyet tenne velem én úgy megverném hogy könyörögne az életéért, kicsavarnám a banánját, de egy taknyost ha megverek, akkor elvisznek először a diliházba onnan a böribe.


71: Elvileg igy lenne jó ahogyan irod, de nem egyszerü a helyzetem mert ez az egész egy összetett dolgok...

2022. dec. 21. 14:52
 73/116 anonim ***** válasza:
Pisilésnél mit csinál? Figyeli a műveletet?
2022. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 A kérdező kommentje:

74: Deehogy! Bezárom magamra az ajtót és közben dörömböl meg csúnyákat mond.

Undoritó egy helyzet, tiszta idegbeteggé tesz ezzel a viselkedéssel...

2022. dec. 21. 14:57
 75/116 anonim ***** válasza:
52%

Én pedig azt látom hogy neked ez tetszik, mert eszed ágában sincs tenni ellene a nyaofgáson kívül, ezren megírták már. kép/hangrögzítés, valamint elvered kurvára a telefonkönyvvel (az nem annyira hagy nyomot)

Aztán ha árulkodik, megmutatod a felvételt, ha nem hisznek neked akkor felnyomod őket a gyermekvédelmiseknél.


De ha neked jó így ahogy van akkor hagyd, menj őrizd, és tűrd...


.. és majd tűrd azt is amikor egy év múlva meg fog kúrni.

2022. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
Miket mond a wc előtt?
2022. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:

76, Te vagy az élő példa arra, hogy miért ne készítsen felvételt. Látszik, hogy te sem voltál szitter, vagy nincs egy "neveletlen szaros" gyereked, akit ráhagysz másokra, amíg te szórakozol.... Ez a probléma fő forrása, hogy a gyerek el van hanyagolva, és a szitteren csapódik le. Szerinted nem égne a fejük a szülőknek? Persze hogy menne a hárítás, ő a felnőtt, hogy hagyhatta ezt, szegény ártatlan kicsi fiú ki van téve ilyeneknek... Elvégre ő még csak egy gyerek. Nem ritka ez a felfogás, főleg az "elfoglalt" szülőktől.


Kérdezőnek:


Ha pestiek vagytok és be tudsz ajánlani (persze előtte egyeztetnénk), szívesen elmennék, de a gyerek nem köszönné meg a próbálkozásait. Ha szóba jöhet, írj nyugodtan privátban.


Nagyon sajnálom ezt a helyzetet, és ne hibáztasd magad, nem vagy ezzel egyedül, és sajnos valahol a gyerek is áldozat a szülők miatt. Akiknek nyilván kényelmesebb "családon" belül ugráltatni valakit, de az sem megoldás, hogy emiatt te szenvedj.


Én ebben a helyzetben azt tenném, hogy megpróbálnék a fiúval határozott lenni. És felállítani új szabályokat.

Nekem volt már olyan ismerősöm..., ha esetleg látja, innen is üdvözlöm... :D

Szóval, a fia (szintén tini), már másodjára pocsolt le szándékosan vízzel. A második alkalomnál bepipultam, és fogtam, egy jó pohár vízzel arconlocsoltam. Majd megkérdeztem tőle, hogy "-Na milyen érzés?!" Akkor annyira már nem volt neki jó buli. Anyukának szépen mindent elmondtam, és azt is hozzátettem, hogy azért tudjuk már azt, hogy hol a határ... Ha ez nem felel meg a szülőnek, akkor kereshet mást. És nyugi nem fog keresni... :( Kell, hogy valamitől tudjon tőled tartani.

Kéne rajta valami fogást találni. Először is tudatosítani kéne benne, hogy rossz az, amit csinál, hogy ez nem jó, és ez meg ez lesz a következménye... Nem tudom mennyire tudsz/van lehetőséged ilyenekben gondolkozni. Elég nagy baj az, hogy minden rá van hagyva, és ha jól sejtem otthon is ő diktál, a szülők is menekülnek tőle, illetve alapjáraton, nem kapja meg a gyerek azt a figyelmet/következetes nevelést, ami neki "járna"...


Most így hirtelen az jutott eszembe, csinálhatnál neki pontozótáblát (egy lapra), mondjuk 5, vagy 10 alkalomra és ha veszel kétféle pecsétet, akkor ha jó volt az alkalom után azt kapja, ha rossz volt a másikat... És ha betelik, meg fogod mutatni a szüleinek... Ha rossz lesz, akkor a szülőknek megmondod, hogy nem tudsz így tovább együttműködni velük. És nem kell mindent elmondani, hanem csak annyit, hogy mostanában nagyon szófogadatlan, csúnyán beszél, pimasz... Ő meg biztos nem fogja magától bevallani, hogy milyen "g*ci" volt. Elnézést a kifejezésért. Így talán túl tudod élni és a gyerek is figyelmeztetve volt, számolhat a következményeivel. Csak arra nagyon figyelj, hogy pontosak legyenek a szabályaid, előre közöld, legyenek követhetőek, olyanok amit be tud(tok) tartani, és mindig minimálisan emelj. Pl. Akkor ha most nem beszél csúnyán, megkapja a pecsétet... Következő alkalommal, ha nem beszél csúnyán és nem fogdos... Nagyon kellemetlen helyzet, de egyszerre biztos nem kérném mindent tőle... Ha meg jó lenne a gyerek, akkor beígérnék neki valami jutalmat... Mondanám, hogy valami közös program (Ha legközelebb hívnak annak a keretében, pl. korcsolyázás, ha van lehetőség, vagy ami neki való), mert ott megkapná, amiért harcol, a figyelmet, törődést... De talán ebben a szituációban nem ez a legjobb... A lényeg, hogy tudjatok részt venni egy közös programban.... Ha van videojátéka, beígérheted neki, hogy játszol vele. Azzal le lehet nagy részüket kenyerezni... :D

De tényleg teljesen személyfüggő. Próbáld meg megnézni, hogy mire érzékeny... és azon a vonalon indulj el, illetve próbálj meg valami határt felépíteni. — Na 76-os kB. ezt kapná a szülőktől is, hogy ő próbáljon meg "jobb" lenni... Ezért nincs értelme videózni, a gyerek is csak kineveti, mennyire eszköztelen, a szüleit is ő uralja...


Nagyon szurkolok, hogy vagy meg tudj tőlük szabadulni, vagy sikerüljön még kialakítani valamit, amiből jó sül ki. És továbbra is azt gondolom, hogy igenis a szülőket kéne felelősségre vonni, miattuk kell neked többet "melózni". És nem te vagy a hibás!!!

2022. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:

* 16:28-as vagyok, elírtam. A 15:20-asnak (75-ösnek) ment az első pár mondat.


** 71-es is voltam (08:00).

2022. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: miért nem csináltál még videót erről?
2022. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
60%

"az ünnepek és már pár napja szóltak hogy fognak menni vendégségbe és ha el tudok menni hozzájuk pár órára felvigyázni hogy fel ne gyújtsa a házat!


Már előre tiszta stresszes vagyok, hátha addigra meghalok és kivasalnak a zebrán!"


MIÉRT fogadtad el, hogy vigyázol rá??

Nem kell kifogás se semmi. Megmondod kerek perec, hogy akkor nem szeretnél rá többet vigyázni, vagy csak annyit, hogy nem érsz rá abban a hónapban. Indok nem kell. Következő hónapban pedig még mindig nem érsz rá.


Legvégső esetben mond hogy kezdesz lebetegedni és nem akarod megfertőzni őket. DE SOHA NE VIGYÁZZ RÁ.

2022. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!