Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne fogdosso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fogdosson állandóan a 11 éves keresztfiam?

Figyelt kérdés

Eleinte csak szexuális megjegyzéseket tett a külsőmre, amit mindig is szóvá tettem hogy fogja be és ne mondjon ilyesmiket, de csak röhög ezen meg nyerit olyankor mint egy őrült.

Mostanra már annyira elfajult ez hogy tapizgat minden büntudat nélkül a cicimet, fenekemet, lábaimat és hiába szólok rá meg orditok ő ezen csak röhög mint egy idióta! Pisilni sem tudok miatta, se zuhanyozni. Dörömböl az ajtón meg csúnyákat szór rám hogy mit csinálna velem.

Én nem tudom ez hogy alakult igy ki!

A szerencsétlenségben a szerencse hogy csak akkor teszi mindezt ha kettesben vagyunk ill. amikor rám bizzák a szülei hogy vigyázzak rá és vagy én megyek náluk vagy elhozzák nálam a kanos keresztfiamat, de már nagyon gondolkozom hogy lerázom magam róluk mert borzasztó ciki és nem merek szólni a szüleinek mert még én leszek majd a bajban mert szexuálisan zaklatom, mert mi lesz ha a fiú menti a bőrét és rám fog majd mindent???

Még a végén én leszek a k...va!

Szülei is olyanok hogy b...nak mindenre!

Tiszta ideg vagyok! Hétvégén vigyáznom kellesz rá megint!

Fel fogom pofozni vagy nem tudom mit csináljak vele...

Volt ilyen pasim, felpofoztam és megjavult, de egy taknyos nem érti meg akkor sem!


2022. szept. 7. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy? Jól nézel ki?
2022. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 A kérdező kommentje:
1: Most minek kell neked ezt tudni?? Te is rám akarsz már mászni??
2022. szept. 7. 08:05
 3/116 anonim ***** válasza:
96%
A szüleivel beszélni, hogy vigyék el gyermekpszichológushoz.
2022. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
90%
Fel kell pofozni. Amelyik gyerek soha semmiért nem kap verést, abból nem lesz normális felnőtt.
2022. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 A kérdező kommentje:
3: Félek hogy a kölyök letagad hisztizve mindent és én leszek a sz..ban mert nagyon tud szinészkedni, szülei meg elhisznek neki mindent!
2022. szept. 7. 08:07
 6/116 anonim ***** válasza:
100%
"3 Vagyok! Mivel sűrün csinálja, ezért állítsd be a telefonodon a hangfelvevőt!
2022. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
97%
"3 Vagyok! A szülei esetleg, mondom esetleg, adhatnak neki pofont! De már ezt is büntetik, ha a gyerek bárkinek elmondja! Ha egy ilyet túl tól a gyerek akkor lesz gond! Óvatosan a pofozgatós tanácsokkal!
2022. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 A kérdező kommentje:

Hát igen a mai kölykökhöz hozzá se lehet érni, de nekik mindent szabad!

Nem tudom mit csináljak. Le fogom őket koptatni, vigyék más valakihez!

2022. szept. 7. 08:23
 9/116 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Rázd le ha le akarják passzolni hozzád mond hogy nem érsz rá
2022. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
61%

8# már az is gyermekbántalmazásnak minősül, ha az apja lekever egy két pofont? Hát nehogymar :D

Egyébként azt sen értem, hogy egy 11 évesre minek kell bárkinek is vigyáznia?

Kérdező, egyszerűen csak ne vállald, mond hogy dolgod van és kész. Vagy ha van párod legyen veled.

2022. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!